EĞİTİCİ BİLGİLERGENEL

2 el hasta yatağı fiyatları sahibinden

2. el hasta yatağı fiyatları sahibinden ne kadara almalıyım? İkinci el hasta yatağı fiyatları talebe göre, hasta karyolasının az kullanılmış olmasına, yüksek kaliteli üretimli ve piyasası olan ürünleri tercih etmelisiniz. Hasta karyolası sıfır olarak mağazadan çıktığında fiyat yarı yarıya anında iner.

Hasta karyolası 1 gün veya 1 yıl kullanılsın fark etmeksizin ürünün sıfır fiyatının yarısına düşer. Ancak yarı fiyatına çok iyi müşteriye satabilirsiniz. 10 binlik yatağı 1 hafta kullanılmış olsa bile 7-8 bine hiçbir kimseye satma şansınız yoktur. 2016 yılından beri hasta karyolası alıp sattığım için yaşadıklarımı arz talep ilişkisini tam olarak anlatmaya çalışıyorum sadece.

10 bine alıp 8 bine satmak isteyen bir kimse 10 yıl beklese de 8 bine satma şansı yoktur. Ben bile mekanik bakım ve temizlik tam olmasına rağmen 7-8 bine talep görmüyor. 2. el hasta yatağı sahibinden vereceğiniz para maksimum sıfır fiyatının yarısını 1 kuruş geçmemelidir. Piyasası olan iyi kalitede üretilmiş yatağı yarı fiyatına kadar para vermeniz uygundur. Daha fazla bilgi için bizimle iletşim linkine tıklayabilirsiniz.

Hasta yatağı alırken dikkat edilmesi gerekenler

2 motorlu hasta karyolasında sadece sırt ve ayak kısmı kalkar iner. 3 motorlu hasta karyolasında sırt ayak tarafı ve yerden yükselme alçalma vardır. Yükselme alçalmaya asansör özelliği diyoruz. Asansör özelliği 2 motorlularda yok. Asansör özelliği hastanın bakımında büyük kolaylıklar sağlamaktadır.

Sıfır veya 2. el hasta yatağı fiyatları sahibinden alacaksanız 3 veya 4 motorlu olanı tercih etmelisiniz. 3-4 motorlu hasta yataklarında 2 motorluya göre sorun neredeyse hiç çıkmıyor.

Hasta yatağı sahibinden alırken piyasası olan ürünü tercih etmelisiniz. Yatağa ihtiyacınız kalmadığında evde psikolojik rahatsızlık vereceğinden dolayı elinizden kolay çıkarabileceğiniz ürünü tercih etmelisiniz. Bu konularda bilgi sahibi değilseniz bizden bilgi alabilirsiniz.

Spot yatak sıfır veya 2. el hasta yatağı satıyor mu?

Spot yatak tüm firmaların ürettiği 2. el hasta yatağı fiyatları sahibinden satın almaz satmaz. Piyasada 1 tane kaliteli üretim yapan firma var, o firmanın yatağını alırız varsa eksikliklerini gidererek müşteriye en iyi şekilde teslim ederiz.

Verdiğimiz ürünler iade garantilidir. İade garantili demek hasta yatağı ile işiniz bittiğinde bize geri vererek bir miktar para almış oluyorsunuz böylece maliyet düşürerek en ucuz yatağı almış olursunuz.

Sayfanın altında sormak istediğiniz sorular veya elinizde ikinci el hasta yatağı varsa satmak istiyorsanız ilan mesajı bırakabilirsiniz.