GENEL

2 Motorlu hasta karyolası 007 modeli

2 Motorlu hasta karyolası 007 modeli başlıklar ve korkuluklar  antibakteriyel (kir tutmayan) özelliğe sahiptir. 4 parça korkuluk birbirinden bağımsız olarak çalışır. 2 motorlu hasta yatağı modellerinde en çok talep gören hasta yatağı modelidir.

 

2 motorlu hasta karyolası 007 modeli özellikleri

Motor aksamı: 2 motorlu full hasta karyolası modellerinde üretim aşamasında  dual motor veya  piston motor kullanılmaktadır. 3 ve 4 motorlu hasta karyolaların da dual motor kullanılmaz. 3-4 motorlu hasta karyolalarının hepsinde piston motor kullanılmıştır. 2 motorlu full hasta karyolası alınacaksa motor kısmının piston motor olması tercih edilmeli tavsiyemiz bu yöndedir.

Piston motorlu hasta karyolası modelleri 100 kğ üstü hastaları rahat bir şekilde taşıyabilmektedir. Piston motorlu hasta karyolası sağlam olması ve arıza çıkarmaması  sebebiyle çokça tercih edilmektedir. 2 motorlu full hasta karyolası piston motorunun genel amacı 1 piston sırt kısmını 45 dereceye yakın kaldırabilir, diğer 2. piston da ayak kısmını kaldırır.

Şilte de dikkat edilmesi gerekenler nelerdir

Şilte hasta karyolasının üstüne konan medikal oropedik döşektir. 2 motorlu hasta yatağı ölçülerine göre özel üretilmiştir. sıradan süngerler döşekler hasta karyolasında kullanılmaz. Sebebi ise ortopedik şilte özelliği taşımadıkları ve hasta yatağının baş ve ayak kısmı kaldırılıp indirildiğinde sıkışma yapmasıdır. Hasta karyolası satış, kiralama ve ikinci el hasta karyolası satışında şilte kesinlikle kullanılmamış olmalıdır.

Hasta karyolası alırken kiralarken veya ikinci el hasta karyolası alırken en çok dikkat edilmesi gereken husus şiltenin kullanılmış mı yoksa kullanılmamış mı olmasıdır. Şiltenin kullanılmamış olması hayati önem taşımaktadır. Hiç kimse hastasını kullanılmış şiltede yatırmak istemez. Şilte konusunda kafanıza takılan soru işaretlerini doğru cevaplayan ve inandırıcı gelen satıcıdan sipariş vermeniz çok önemlidir. bu konuda spot yatak firmasına %100 güvenebilirsiniz, gönül rahatlığı ile hizmet alabilirsiniz.

Hasta karyolası alez nedir

Alez şitenin üzerine takılan sıvı geçirmez örtü yada çarşaftır. bir yanı polyester diğer tarafı pomuksu bezdir. polyester olan tarafı sayesinde şilteye doğrudan sıvı gitmez. şiltenin üstüne alez, alezin üstüne çarşaf serilir.

Hasta karyolası tekerleri

2 motorlu hasta yatağında 4 adet teker vardır. Bu tekerler hasta karyolasını hareket ettirerek istenilen yere görülebilir veya getirmekte görev yapar. Tekerlerin 4 ünde de fren özelliği vardır. Fren özelliği hasta karyolasının sabit kalmasını sağlar.

Hasta karyolası profil kalınlıkları nelerdir

En boy 40×60 mm – kalınlıklık ise 1,5 mm’dir.  profil, 30×30 mm profil ve delikli sac kullanılmıştır. profiller kalın ve standartlara uygundur. Metal malzemeler fırın boyada boyanmaktadır. Hasta karyolasının uzunluğu 2 m genişlik 1 m yerden yükseklik 40-45 cm modeline göre değişmektedir. Şilte en boy 90×190 cm’ dir.

2 motorlu hasta karyolası 007 servis

2 motorlu hasta yatağında standart olarak satın alan kişiye hasta karyolası  eksiksiz servis edilir. 2 motorlu hasta yatağı, şilte, şilte örtüsü (alez), yan korkuluklar, başlıklar ve serum askı set halinde servis edilir.

2 motorlu hasta karyolası 007 nasıl satın alabilirim

Ürünler hakkında bilgi almak ve sipariş vermek için 0544 693 23 91 arayabilir veya whatsapp tan yazabilirsiniz. Tüm istanbul servis kurulum, 3-4 motorlu hasta karyolası siparişlerinde istanbul dışına da servis vardır.

One thought on “2 Motorlu hasta karyolası 007 modeli

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir