KİRALIK ÜRÜNLER

2 motorlu hasta karyolası kiralama

2 motorlu abs hasta karyolası kiralama en çok tercih edilen modeldir. Aylık olarak kiralama yapabilirsiniz ve üründen memnun kalırsanız da kiradan satışa çevirme imkanınız vardır.  Nakliye, şilte aylık kiralama fiyatına dahildir. Sipariş verildigi takdirde gün içinde teslimat yapılmaktadır. Servise çıkarken 1 saat önceden haber verip gelmekteyiz. Tüm kiralama ürünlerinde  malzeme ve motor kalitesi en iyi olan marka platin yatak firmasıdır. Bu sebepden dolayı kiralamalardaki tüm ürünlerimiz platin yatak ürünleridir.

Hasta karyolası özellikleri 

  • Dual motorludur. Dual motorlu hasta yatakları hasta taşıma kapasitesi 90 kğ dır. Kilolu hastaların kullanması gereken hasta karyolası 3 ve 4 motorlu olmalıdır.
  • Baş ayak hareketlidir. Kumanda ile istediğiniz seviyeye kaldırıp indirebilirsiniz.
  • Yan korkuluklar full abs antibakteriyel kir tutmayan özelliğe sahiptir. 4 parça olup istenilen tarafı indirip kaldırabilirsiniz. Bu özellikten dolayı en çok tercih edilen yan korkuluk modeli ve hasta karyolasıdır.
  • Hasta karyolasında ucuz şilte kullanmamaktayız. Makinede yıkanabilir fermuarlı kılıfı vardır. Süngerde simetrik kanallar vardır. Bu kanallar sayesinde yatağın şeklini rahatlıkla almaktadır.
  • 2 motorlu full abs hasta karyolasında 4 adet ayak olup bu ayaklarda tekerler vardır. Tekerlerde yatağı sabitlemek için fren sistemi mevcuttur.

2 motorlu abs hasta karyolası kiralama fiyatları

Web sitelerinde ürünlere doğrudan fiyat girmek yasak olduğundan çoğu sitede fiyat göremeyebilirsiniz. Ben kısaca 2 motorlu full abs hasta karyolası kiralama fiyatlarından bilgi vermek istiyorum. Vereceğim örnek fiyatlar 2022 yılı fiyatları gibi düşünebilirsiniz.

Hasta karyolası kiralama aylık olarak kiralanıyor. İlk ay hasta karyolası 1 günde kullanılsa 30 günde kullanılsa kiralama bedelinde kesinti olmaz. Ürünü götür sonra müşteriden tekrar geri al yani 2 nakliye maliyeti vardır. Yatak büyük malzeme olduğundan 2 eleman bağlamak zorundayız. İlk ay kiralama 2 nakliye, diğer giderler ve kar payı eklenerek hesaplanmaktadır. Makalemizde ki yatağın kalitesi, şilte kalitesine göre ilk ay fiyatları 1000 ila 1500 arası değişmektedir. Satıcı isterse devam eden aylarda kiralama fiyatını düşürebilir. Firmalar ilk ay kiralama bedelinden küçük rakamlar kazanmaktadır. İlk ay kiralama bedeli 2 nakliye ve şilte kılıf masraflarına gitmektedir. İlk ay kiralama bedeli çok düşük olan firmalarda ciddi olarak hizmet eksili vardır. Örnek olarak ikinci el kalitesiz şilte kullanımı ve şiltenin poşetinde hastayı yatırmak gibi hileli yöntemler kullanılmaktadır. Kiralamalarda dikkat etmeniz gerekenlerdir.

Hasta karyolası kiralaması kiralamalı mıyım ?

Hasta karyolası kiralama avantajlı mı değil mi? tamamen kişinin bakış açısına göre değişir. Şahsi fikrim fiyatı yüksek ürünlerde ürünü en azından 1 ay kiralamak daha mantıklıdır. Satın alırsanız ürünün tam fiyatını vermiş olacaksınız. Kiralamada cüzi miktar vererek ürünü test etme ve tanıma imkanı bulunmaktadır.  Hasta karyolasını 1 ay kiralayıp üründen memnun kaldığınızda isterseniz kiradan satışa çevirebilirsiniz. Kiraladığınız üründen memnun kalmazsanız veya iltiyaca cevap vermiyorsa kiralamadan ve satıştan vaz geçerek paranız cebinizde kalmış olur. Son olrakta hasta karyolasını 5 aydan fazla kullanılacaksa satın almak, 5 aydan kısa süre kullanılacaksa aylık kiralama yapmak mantıklıdır. Tüm sorularınız için iletişim numaramızdan bizi arayabilirsiniz.