2 Motorlu hasta karyolası (Piston motor)

2 Motorlu hasta karyolası modelimiz 150 kğ taşıma kapesitesi olup 2 yıl garantili üründür. ikinci el hasta yataklarımız yeni ürün gibi temiz ve çalışır durumdadır.

 

2 motorlu hasta karyolası özellikleri

Yan korkuluklar alüminyum malzemeden yapılmış olup, hasta yatağına paralel olarak indirilip kaldırılabilmektedir. Resimlere bağlı yan korkuluk düz ve yatay görsellerini görüntüle. korkulukta kırmızı butona basarak manuel olarak aşağı yukarı götür.

Başlıklar: 2 motorlu hasta karyolası başlıkları antibakretiyel (kir tutmayan) özelliğine sahiptir. Geçmeli kalmış manuel olarak anlık sökülüp takılabilir.

Şilte:Şilte hasta karyolasının üstüne konan medikal oropedik döşektir. Hasta karyolası ölçülerine göre özel üretilmiştir. sıradan süngerler döşekler hasta karyolasında kullanılmaz. Sebebi ise ortopedik şilte taşıma olanakları ve hasta yatağının baş ve ayak kısmı kaldırılabilir indirilen sık sıkışma yapmasıdır. Hasta karyolası satış, kiralık ve ikinci el hasta karyolası satışında şilte kesinlikle kullanılmamış olması. Hasta karyolası alırken kiralarken veya ikinci el hasta karyolası alırken en çok dikkat edilmesi gereken husus şiltenin burada mı yoksa kullanılmamış mı gerekiyor. Şiltenin kullanılmamış olması hayati önem taşıyor. Hiç kimse hastayı aldı şiltede yatırmak istemez. Şilte konusunda kafanıza takılan soru işaretlerini doğru cevaplayan ve inandırıcı gelen satıcıdan sipariş vermeniz çok istediğiniz.

Alez: Alez şliğin üzerine takılan sıvı geçirmez örtü yada çarşaftır. bir yanı polyester diğer tarafı pomuksu bezdir. polyester olan tarafı temizlemek şilteye doğrudan sıvı gitmez. şiltenin üstüne alez, alezin üstüne çarşaf serilir.

Tekerler: 2 motorlu hasta karyolasında 4 adet teker vardır. Bu tekerler hasta karyolasını hareket ettirerek istediğim yere görülebilir veya getirmekte görev yapar. Tekerlerin 4 ünde de fren özelliği vardır. Fren özelliği hasta karyolasının sabit kalmasını sağlıyor.

Demir malzemeleri: 40×60 mm kalınlıklık 1,5 mm profil, 30×30 mm profil ve delikli sac. profiller kalın ve standartlara uygundur. Metal fırın fırın boyada boyanmaktadır.

Hasta karyolası servis

Hasta karyolasında standart olarak satın alan alan atandı. 2 motorlu hasta karyolası, şilte, şilte örtüsü (alez), yan korkuluklar, başlıklar ve serum askı seti halinde servis edilir.

Hasta karyolasını nasıl satın alabilirim

Ürünler hakkında bilgi almak ve sipariş vermek için 0544 693 23 91 arayabilir veya whatsapp tan yazabilirsiniz. Tüm istanbul servis kurulumu, 3-4 motorlu hasta karyolası siparişlerinde istanbul dışına da servis vardır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.