GENEL

2 Motorlu hasta yatağı full abs ikinci el

2 Motorlu hasta yatağı ikinci el genel durumu sıfırdır. Sadece 3 gün hasta yatmıştır. Karyolanın şiltesi yenisi ile değiştirilerek verilecektir. 2 nakliye ve bir sıfır şilte parası size verilecek fiyatın içine dahil edilmiş olacaktır. İkinci el ürünlerimiz kesinlikle sıfır fiyatından satılmaz. Kullandığınız hasta karyolası ile işiniz bittiğinde iade ederek tekrar iade parası alırsınız. İkinci el ürünlerimiz 1 yıl motor garanti kapsamında olup kurulum esnasında garanti belgesi düzenliyoruz. Genel özellikleri baş ve ayak kısmı kumanda ile hareket ettirebilirsiniz. Yan korkuluklar en çok talep gören hastane tipi birbirinden bağımsız olarak çalışır. Yan korkuluklar antibateriyel kir tutmayan özelliğe sahiptir.

Servis kuruluma hangi parçalar gelir

Servis kuruluma hasta yatağı kasası, antibakteriyel yan korkuluklar, başlıklar, serum askısı, sıfır şilte, sıfır sıvı geçirmez çarşaf (alez) ile birlikte eksiksiz gelir. Kurulum 15 dk sürmekte ve sonrasında hasta yatağını detaylı olarak kullanacak kişiye anlatmaktayız.

2 motorlu hasta yatağı temizliği

Hasta yatağının temizliği 4 aşamadan oluşur.  Bu aşamaları kısaca yazmak isterim.

  1. Aşama kaba temizliği yapılır.
  2. Aşamada tüm parçalar sökülür nasıl bir yatak olduğu daha detaylı incelenir. Varsa bozulan parçaları veya üretimde eksik bırakılarak yapılmış yerleri düzeltilir veya parça eklenir. Daha sonra sökülen tüm parçalar tek tek çamaşır suyu ve az bulaşık suyu ile sıcak suya karıştırılarak temizlenir. Temizlik esnasında çıkmayan inatçı kirler olursa cifle çıkarıyoruz.
  3. aşama ıslak temiz mavi bezle durulamaktır. Farklı kuru bir mavi bezle de ıslak olan yerleri kurulamaktayız.
  4. aşama son aşamadır. Özel olarak aldığımız dezenfektanı karyolanın temizlenen tüm yerlerine sıkmaktayız.

İkinci el hasta yatağı fiyatlandırılması nasıl oluyor

Bu başlığı örnek vererek daha açıklayıcı olacaktır.  Örnekte verdiğim rakamlar temsilidir. Hasta yatağının gerçek fiyatları için lütfen iletişim kurunuz.

  • 1000 TL Şahıstan alınan ikinci el hasta karyolası maliyeti
  • 200 TL İade alırken nakliye 1 maliyet
  • 300 TL Sıfır şilte maliyeti
  • 200 TL Yeni müşteriye ürünü götürürken nakliye 2 maliyeti
  • 425 TL (% 25) Satıcı kar payı – 425 TL’nin %10 – 15’i diğer giderlere gitmektedir.

Görünen rakamları topladığımızda 2125 TL çıkar.  Hasta karyolasını satın alacak müşteriye pazarlık payı ile birlikte toplam 2300 denir. Örnekteki hesaplamalara göre ürün 2125 den aşağı satılması mümkün değildir. Örnek açıklamayı inceleyerek iade ederken ve satıcı satarken aradaki fiyat farklılıkların neden kaynaklandığını görebilirsiniz. Bu örneği vermemdeki amaç bilgi kirliliğini ortadan kaldırmak aradaki fiyat farkının nerelere gittiğini göstermek amaçlı hazırlanmıştır. Ürünün gerçek fiyatı için lütfen iletişime geçiniz. Bilgi almak için iletişime tıklayabilirsiniz.