GENEL

3 Motorlu hasta karyolası (Full abs)

3 motorlu hasta karyolası modeli 4 parça korkuluk birbirinden bağımsız olarak çalışır. 4 parça korkuluk kullanışlı olduğu için çok satan asansörlü modeldir. Korkuluklar antibakteriyel (kir tutmaz) olması ve aşağı yukarı sert inişi yoktur. Korkuluğun yan kısmında piston yay vardır. Korkuluğu aşağı doğru indirmek istediğinizde bu pistonlu yay sert inişi engeller.

 

3 motorlu hasta karyolası asansör özelliği

Asansör özelliği hasta yatağının komple 1 metreye yakın yükseltilebilmesi ve 40 cm ye kadar inmesine  asansör özelliği denir. 3 motorlu hasta yatağı asansör özelliğine sahip piston motorludur. 150 kğ a kadar olan hastalar rahatlıkla kullanabilir. ikinci el sıfır ve kiralama hizmeti alabilirsiniz.

3 motorlu hasta yatağı şilte

Şilte 90X190 cm ölçüsündedir. 23 dante sertliktedir. Hava alma gözenekleri mevcut olup 3 motorlu hasta yatağına uygun ortopedik medikal yataktır. 3 motorlu hasta yatağının üstüne koyulup üzerine sıvı geçirmez alez ve çarşaf takılır. Hasta bu şekilde şiltenin üstüne yatar. 3 motorlu hasta yatağının ölçüsü en 1 m boy 2 m dir. Yerden yükseklik 40 cm dir.

3 motorlu hasta karyolası şiltesi kullanılmış mıdır ?

Piyasada hasta karyolası kiralama hatta sıfır hasta karyolasında 2. el şilteyi sıfır şilte diye kullanan bir çok firma vardır. Bu konu çok önemli olduğundan  şilte ile alakalı aklınıza takılan soruları spot yatak firmasını arayarak bilgi alabilirsiniz. Firmamız ikinci el hasta karyolası, sıfır karyola da ve hasta karyolası kiralamasında kesinlikle ikinci el şilte kullanmaz. Havalı yatak ikinci el satış ve kiralama hizmetimizde yoktur. havalı yatağın ikinci el kullanımını uygun bulmayıp tavsiye etmiyoruz.

3 motorlu hasta karyolası başlıkları

Başlıklar antibakteriyel (kir tutmaz)  özelliğe sahiptir. Başlıkları takarken veya sökerken anahtar gerekmez. Hasta ayak kısmındaki başlığı söktürmek istediğinde rahatlıkla sökülüp başlıksız kullanılabilmektedir.

3 motorlu hasta karyolasının tekerleri

Hasta karyolasında 4 adet teker takılıdır. Bu tekerlerin 4’ün de de fren sistemi mevcut olup hasta karyolasını sabitlemek için kullanılır. Tekerlerde ki frenler manuel olarak açıp kapatılabilir. 3 motorlu hasta yatağı kurulumuna giden arkadaşlar hasta karyolasının kullanımını tekerlerin nasıl açılıp kapandığını kısaca dikkat edilmesi gereken her şeyi anlatır.

3 motorlu hasta karyolası sevkiyat

Kuruluma gidecek arkadaşlar ürünleri eksiksiz getirirler. Servise 3 motorlu hasta yatağı, şilte (kullanılmamış şilte) alez, 4 parça birbirinden bağımsız çalışan korkuluk, başlıklar ve serum askısı standart olarak servis araçlarıyla kuruluma gider.

3 motorlu hasta yatağı 2 yıl garanti kapsamındadır. Fiyat olarak sıfır hasta karyolası fiyatının  altında olup servis kurulum içindedir. Hasta karyolası ile işiniz bittiğinde iade ederek karyola modeline göre ücret alırsınız. Kısaca alırken ve iade ederken para kazanırsınız.

3 motorlu hasta yatağı detaylı bilgi için iletişim kurabilir whatsapp dan da yazabilirsiniz. 0536 492 38 37

 

 

4 thoughts on “3 Motorlu hasta karyolası (Full abs)

  • admin

    Satıldı.

  • admin

    1 aylık az kullanımış 3 motorlu karyola var elimde, 3 motorlu oldugunda 3 fonsiyonlu demek, baş ayak kuanda ile kalkar iner. 3. fonsiyon da asansör özeliği (karyolanın 1 metre yukarı kalkmasına asansör özelliği denir). sıfır üründe satıyorum. satacağım karyola sıfır gibi iknci el aldığım için sıfır diye satmıyorum. 3 motorlu hasta karyolası sıfır fiyatı 3400 tl ikinci el az kullanılmış sorunsuz 2300 TL 2500 e bursaya kurulum yaparım. karyola sorunsuz temizliği tam sıfır şilte (döşek), sıfır sıvı geçirmez alez içinde. Yatağın görselini ve özelliklerini görmek için tıklayın. https://www.ikincielhastakaryolasi.com/uc-motorlu-hasta-karyolasi-2650-modeli/ 0544 693 23 91

  • Menderes darçın

    3motorlu hasta yatağı fiyatını rica edebilirmiyim

Yorumlar kapatıldı.