KİRALIK ÜRÜNLER

3 motorlu hasta karyolası kiralama

3 Motorlu hasta karyolası kiralama 3 fonsksiyonlu Baş ayak ve yerden yükselme alçalma özelliklerine sahiptir. Hasta karyolasında lazer kesim şilte kullanmaktayız. Yan korkuluk ve başlıklardan oluşan yatak modelimizdir. Resimdende yatağın özelliklerine ayrıca bakabilirsiniz. 3 motorlu hasta karyolasını aylık olarak kiralayabilir veya sıfır olarak satın alabilirsiniz. Ürünü gün içinde kurulum teslimat yapmaktayız. Yerinize gelmeden 1 saat evvel yatağı araca yükledik biz geliyoruz diye haber veriyoruz.

3 motorlu hasta karyolası genel özellikleri

  • Motor aksamı: Hasta karyolasında 250 dolarlık en iyi marka timuşin motor kullanılmıştır. Motor aksamı hasta karyolasının kalbidir. Motorda en küçük bir arıza hasta karyolasının kullanılamaması anlamına gelir. Hasta karyollasının tümünde güçlü ve kaliteli motor kulllanmaktayız. Bizim ürünlerimizi ucuz motor takan yataklarla karıştırmayınız.
  • Hasta karyolasının fonksiyonları: 3  Fonsiyonludur. 1. motor yatağın baş kısmını istenilen seviyeye kadar kaldırılır ve indirilir. 2. fonksiyon ayak tarafını dizden kırarak kaldırıp indirir. 3. motor ise yatağı bütün halinde yükseltir alçaltır.
  • Yatağın ölçüleri: Hasta karyolası 2 ye 1 metredir. Şilte ölçüsüde 90 cm ye 190 cm dir. Maksimum yerden şilteli yükseklik 93 cm, minimum şilteli yükseklik 52cm dir.
  • Şiltenin önemi: Hasta karyolasında lazer kesim şilte kullanmaktayız. Şiltede simetrik kanallar vardır. Bu kanallar sayesinde şilte hasta karyolasının şeklini rahat bir şekilde almaktadır. Şiltenin sertlik seviyesi 23 dans sertliktedir. Şiltenin fermuarlı kılıfı bulunmakta olup kılıf kirlendiğinde makinada yıkanabilmektedir.
  • Hasta karyolası başlıkları: Başlıklar anahtarsız sökülüp takılabilmektedir. Yatak kurulumunda nasıl sökülüp takıldığını göstermekteyiz. Antibakteriyel özelliğe sahip kirlendiğinde kir tutmadığından kolayca temizlenebilmektedir.
  • Hasta karyolası yan korkulukları: 4 parça birbirinden bağımsız çalışan antibakteriyel yan korkulukları vardır. Bu korkuluğun en önemli özelliği  ayrı ayrı kullanabilme faktörüdür. Bu özelliğinden dolayı ve estetik görünümünden de kaynaklı en çok tercih edilen üründür.

3 motorlu hasta karyolası kiralama avantajı nedir

Hasta karyolası aylık olarak kiralama yapıldığından, kullandığınız kadar ödeme yaparsınız. Bu seyede hasta karyolası satış fiyatını ödememiş olduğunuzdan dolayı ciddi avantajtır. Aylık kiralama yaparak ürünü test imkanı olur, Üründen memnun kalınırsa ister satın alırsınız, ister kiralamaya devam edersiniz.  Hasta karyolası kiralamanın dez avantajı da şudur. Hasta karyolası 5 aydan fazla kullanacaksa dez avantajdır.  Hasta yatğı kiralama kısa süreli kullanımlar için daha çok tercih edilir. Hasta yatakları ile alakalı sorularınızı bizimle iletişim kurarak öğrenebilirsiniz.