GENEL

3 motorlu hasta yatağı ikinci el hastane tipi

3 motorlu hasta yatağı ikinci el kategorisinde satılıktır. Ürünün mekanik bakımı ve detaylı temizliği yapılmıştır. En çok tutulan hastane tipi 3 motorlu hasta yatağı ikinci el ürünümüzdür. İkinci el hasta yataklarımız 1 yıl garanti kapsamında sıfır olan ürünlerimizde 2 yıl garantilidir. Nakliye servis kurulum ücretsizdir. Hasta karyolasının şiltesi sıfırı şilte ile değiştirilmektedir.  Sağlık bakanlığının yeni düzenlemesinden dolayı site de hasta yataklarına fiyat koyamıyoruz. Ürün hakkında bilgi almak için menülerden iletişim sekmesinden bizimle iletişim kurabilirsiniz.

3 motorlu hasta yatağı ikinci el özellikleri

Baş ayak kumanda yardımıyla kalkar iner. Motoru piston motor olup 130 kğ taşıma kapasitesi vardır.

Asansör özelliği sayesinde hasta karyolası 1 metreye yakın komple kalkar ve iner. Hastanın bakımında büyük kolaylık sağlar.

Abs yan korkuluklar: Bir birinden bağımsız olarak çalışır. Kolçaklar da piston yay vardır. Yay sayesinde sert inişi engeller.

Sıvı geçirmez ortopedik şilte vermekteyiz. Fermuarlı ihtiyacın makine da yıkanabilir. 

Serum askısı vardır. İhtiyaca göre kullanılabilir.

Alez: sıvı geçirmez çarşaf vermekteyiz. Şiltenin üstüne serilmektedir. 

Ürün 1 yıl garanti altında dır. Hasta karyolasının işi bittiğinde tekrar iade etme imkanınız vardır.

Detaylı bilgi için lütfen iletişim kurun.

3 motorlu hasta yatağı avantajları nelerdir

Ürünü bizden aldığınızda garanti kapsamında olup garanti belgesi düzenliyoruz

Sorunsuz hasta yatağı almış oluyorsunuz

Sıfır fiyatından uygun almış ve işiniz bittiğinde tekrar iade ederek iki kere ciddi kazancınız oluyor

3 motorlu hasta yatağı temizlik durumu

İkinci el hasta karyolası 4 aşamalı olarak temizliği yapılır. 1. aşama kaba temizliğidir. 2. aşama detaylı temizlikte bulaşık deterjanı ve çamaşır suyu ile temizlenir. 3. aşama durulamadır. 4. aşama özel olarak temin ettiğimiz tezenfaktan ile dezenfete etmekteyiz. Temizlik aşamalarında hasta karyolası tekrar tekrar mekanik kontrolleri gözden geçirilip ürün sorunsuz şekilde satışı yapılmaktadır.

3 motorlu hasta yatağı mekanik durumu

Hasta yatağının tüm mekanik aksamı rutin olarak kontrol etmekteyiz. Bu aşamada tamir edilecek parçanın bakımı veya yenisiyle değişimi yapılmaktadır. Hasta yataklarımız sıfır üründen farksız hale gelmektedir. Hasta karyolasının üstüne konan şilte sıfırdır. İkinci el şilte kullanmıyoruz. Bazen fiyatta indirim yapılması için çok az kullanılmış temiz şilte soran müşterilerimiz oluyor. İkinci el şilte soranlara elimizde varsa yardımcı olabiliyoruz. İletişim aşamasında vermiş olduğumuz fiyat sıfır şilteli fiyatıdır. Bilgi için iletişim kurabilirsiniz.