GENELİKİNCİ EL HASTA YATAKLARI

3 motorlu ikinci el hasta yatağı

3 motorlu ikinci el hasta yatağı sahibinden satılıktır. Hasta karyolamızın tüm fonsiyonları çalışmaktadır. Hasta yatağımız  özellikleri 3 fonksiyondan oluşmaktadır. Yatağın fonsiyonları sırt tarafı, ayak tarafı ve yatağın yükselip alçalabilmesi özellikleridir.  Hasta yağımız istanbul ataşehirdedir. İletişim numaram 0544 132 88 38 Hakan bey.

 

3 motorlu ikinci el hasta yatağı motoru

Hasta karyolasında piston motor vardır. piston motorlu yataklar 180 kğ  kadar olan hastaları taşıyabilmektedir. 2 motorlu hasta yaklarında DUAL motor vardır. Dual motorlar maksimum 90 kğ a kadar hastayı taşır. 2 motorlu yatakların mekanik yapısı tasarımı işçiliği kötü ise anında mekanik ve motor arızası vermektedir. Azda olsa 2 motorlu yataklarda piston motor vardır. Satış sonrası teknik sorun yaşamamak için mutlaka piston motorlu hasta karyolası modelleri tercih edilmelidir.

3 motorlu ikinci el hasta yatağı şiltesi

Hasta yatağımızın şiltesi vardır. şilte ölçüleri 10x90x190 cm dir. Şiltemizin kılıfı vardır. Kılıf kirlendiğinde makinadfa düşük derecede yıkanabilmektedir. Kılfı makinada yıkadım tertemizdir. Hasta gönül rahatlığıyla kullanabilir.  Şilte piyasada lazer kesim adı ile geçmekte olup hasta karyolasının şeklini alabilmektedir.

Hasta karyolasının yan korkuluk ve başlıkları

Hasta karyolasının başlık ve yan korkulukları sorunsuz çalışmaktadır. Bakım ve temizliği hatasız yapılmıştır. Yan korkuluklar hastane tipi olarak geçmektedir. İstenilen tarafın yan korkuluğunu ihtiyaca göre indirip kaldırabiliyorsunuz. Piyasada en çok tutulan hastane tipi korkuluk modeldir.  Başlıklar anahtarsız sökülüp takılabilmektedir.

Hasta karyolası fonksiyonları

3 Motorlu full abs hasta karyolası 3 fonksiyonludur. 1. Fonksiyon yatağın sırt tarafını ihtiyaca göre istenilen seviyeye indirip kaldırabiliyorsunuz. Maksimum kaldırma seviyesi 80 dereceye kadardır. 2. Fonksiyon yatağın ayak tarafını istenilen seviyeye kumanda yardımıyla kaldırıp indirebilirsiniz. 3. Fonksiyon asansör özelliği: Hasta karyolasının yükselip alçalmasına asansör özelliği denir. Asansör özelliği hastanın bakımını kolaylaştıran özelliktir.

Hasta karyolasının ölçüleri

Hasta karylası yan korkuluk ve başlıklar takılı iken 2 metreye 1 metredir. Yerden maksimum yükseklik şilteli yükseklik 93 cm’dir. En alçak şilteli yüksekli 52 cm dir.

Kargo bilgileri

3 motorlu hasta karyolasını istanbul ataşehirde görebilirsiniz. Yatağımızı yerimizde inceleyebilirsiniz. Hasta yatağını yerimizden teslim alabiklirsiniz. İstanbul dışı kargo gönderim yoktur. Yatağı götürmek için aracı olmayan kimselere taşıma montaj desteği verebiliriz. İletişim numaram 0544 132 88 38 Hakan bey. firmadan bilgi almak için iletişime tıklayınız.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir