KİRALIK ÜRÜNLER

4 Motorlu hasta karyolası kiralama

4 motorlu hasta karyolası kiralama görselleri (piston motorlu)
4 motorlu hasta karyolası kiralama görselleri

4 motorlu hasta yatağı kiralama fonksiyonu en fazla olan ve en çok tercih edilen ürünümüzdür. özellik olarak baş tarafı, ayak tarafı, yerden yükselme alçalma ve çapraz hareket (trende lemburg) özellikleri vardır. Yatağın özelliklerini resimlerde detaylı olarak görmeniz mümkündür. Hasta karyolasında 250 usdt’lik timuşin marka motor kullanılmıştır. Bu ürünün ikinci el satışı stok fazlalığında yapılmaktadır. İkinci el maliyeti sıfır fiyatın yarı fiyatından daha çok olduğundan dolayı aylık kiralama yapıyoruz. Sıfır ve aylık kiralamada avantajlı fiyatlardan yararlanmak için iletişim numarasından bize ulaşabilirsiniz. Nakliye kurulum ve şilte fiyata dahidir. Gün içi teslimat yapılmaktadır.

Hasta karyolası aylık kiralama avantajı

Hasta karyolası aylık kiralama yapabilirsiniz. Kiralamanın avantajı yatağın sıfır parasını vermemiş olursunuz. Ayrıca ürünle alakalı tereddütleriniz varsa ilk ay kiralamada ürünü test etmiş olursunuz. Üründen çok memnun kaldığınızı farzedersek kiralamadan satın da alabilirsiniz. Kiralamadan satış olduğunda ilk ay kiralama bedeli sıfır yatak fiyatından düşmektedir.

Hasta karyolası en önemli avantajı hasta, hasta yatağını kısa süre kullanacaksa kesinlikle hasta yatağını aylık olarak kiralamalısınız.

Hasta karyolası kiralamanın olumsuz tarafı nedir

Hasta, yatakta 5 aydan fazla yatarsa aylık kiralama  parasal olarak  zarar ettirmeye başlar. Hasta ürünü 5 aydan fazla kullanacak ise yatağı satın almak mantıklı olur. Bizden sıfır ürün aldığınızda da kullanım sonrası iade garantisi vardır. Hasta ürünü kullandı ve ihtiyacı kalmadığında bize satarak maliyet ortalamasını düşürmeniz mümkündür.

4 motorlu hasta karyolası kiralama piyasa fiyatları nedir?

4 motorlu hasta karyolası kiralama fiyatları ürünün kalitesine, şiltenin (ortopedik medikal sünger) kalitesine ve sağlanan hizmet kalitesine göre çok farklılık göstermektedir. Spot yatak hijyen, kalite ve sağlanan hizmette türkiyede bir numaradır. Bunun en büyük sebebi eleman sayısını az tutarak, yatağın hijyen ve mekanik yapısı ile birebir bireysel olarak ilgilenmedendir. Yatak kurulumunada ben gelmekteyim. Bu sebeplerden dolayı hatasız hizmet vermekteyiz.

4 motorlu hasta karyolası kiralama piyasa fiyatlarına gelecek olursak aylık kiralama 800 TL ila 2000 TL arasında değişmektedir. Bu fiyat 2022 tarihi için geçerlidir. Devam eden yıllarda fiyat farklılık gösterebilir. Aradaki makas farkı hasta karyolası mekanik yapısı sıkıntılı  ve şilte kalitesinin düşük olmasıdır. Buraya kadar yazımı okuduysanız aklınıza takılan soruları bizi arayarak sorabilirsiniz. Önemli olan doğru bilgilendirmektir. Doğru bilgiyide sadece bizden alabilirsiniz.