GENEL

4 Motorlu hasta karyolası 003

4 motorlu hasta yatağı kuvvetli motoru, korkulukların birbirinden bağımsız çalışması, asansör ve trendelemburg özelliği sayesinde sınıfının en iyi hasta karyolası modelidir. Set halinde sevkiyat yapılır. Bunlar ; hasta karyolası, hasta karyolası şiltesi, alez, 4 parça korkuluk, başlıklar ve serum askısı eksiksiz servis edilir. ikinci el hasta yatağı garantisi 2 yıldır. Kullanılmamış hasta karyolası satışımızda vardır.

4 motorlu hasta yatağının fonksiyonları

1. Fonksiyon sırt kısmını kumanda yardımıyla otomatik olarak 45 dereceye yakın kaldırılıp indirilebilmesi

2. Fonksiyon kumanda yardımıyla ayak kısmının kaldırılıp indirilebilmesi

3. Fonksiyon asansör özelliği ( hasta yatağının komple 1 metreye kadar yükselip indirilebilmesi)

4. Fonksiyon trendelemburg özelliğidir. Hasta yatağının kumanda yardımıyla çapraz duruşa getirilmesine trendelemburg özelli denir. Aşağıdaki resimlere bakınız.

4 motorlu hasta yatağı genel özellikler

4 motorlu hasta karyolası modellerinin içinde en popiler olan hasta yatağı modelidir. Motoru 6000 newton güce sahip olup 150 kğ a kadar olan hastalar rahatlıkla kullanabilir. Antibakteriyel (kir tutmaz) özelliğe sahip 4 parça korkuluk vardır. Bu korkuluk birbirinden bağımsız olarak çalışır. Hasta istediği tarafın korkuluğunu indirip kaldırabilir. Başlıklarda antibakteriyel (kir tutmaz) özelliğe sahip olup anahtarsız sökülüp takılabilir. 4 tekerde de fren sistemi vardır. 4 motorlu hasta yatağının yeri tam belirlendikten sonra hasta yatağı sağa sola gitmesin diye tekerlerde ki fren mekanizmasına basılarak karyola sabitlenir.

Hasta yatağı şiltesinin önemi

Şilte doktorların tavsiye ettiği 23 dans sertlikte olup ortopedik medikal yataktır. şiltenin kılıfı poliüretan malzemeden yapılmış hava alabilen özelliğe ve sıvı geçirmeyen özelliğe sahiptir. Şiltenin kılıfı fermuarlı olup pislendiğinde kolayca çıkarılıp makinada düşük derecede yıkanabilir. Sıfır hasta karyolası, ikinci el hasta karyolası ve hasta karyolası kiralama hizmetlerinden hangisi olursa olsun kesinlikle ikinci el şilte kullanılmamalıdır. Sipariş verirken şilte ile alakalı hassasiyetinizi belirtin. tatmin edici ve güven veren firmadan sipariş veriniz. hasta karyolası kategorisinde dikkat edilmesi gereken en önemli konu şilte kullanılmamış olmasıdır.

4 motorlu hasta yatağının ölçüleri

Yakın mesafe yataksız yükseklik 37 cm, yataklı yükseklik 49 cm’dir. Yerden yukarı doğru 96 cm yükselebilmektedir. Genişlik 1 m, uzunluk 2 m’dir.

4 motorlu hasta yatağını 0536 492 38 37 numaradan detaylı bilgi alabilirsiniz. 4 motorlu hasta karyolası satış, kiralama ve ikinci el olarak satışımız vardır. Hasta karyolası ile işiniz bittiğinde isterseniz iade edebilirsiniz. Hasta karyolası modelleri sıfır ayarında olup temizliği bakımı detaylı olarak yapılır. 4 motorlu hasta yatağı resimlerini aşağıda inceleyebilirsiniz.

 

2 thoughts on “4 Motorlu hasta karyolası 003

 • admin

  İkinci el elimde şuan yoktur. Sıfır olarak elimdeki fiyat 4500 kargo dahil 2 yıl garanti

  Yanıtla
 • Alp

  4 Motorlu hasta karyolası 003 Ve 3 motorlu model için fiyat alabilirmiyim
  Yoğun bakım hastası

  Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir