Abs hasta karyolası 1500 Tel: 0544 693 23 91

Abs hasta karyolası 1500 genel temizlik ve mekanik bakımı detaylı olarak yapılmıştır. Abs hasta karyolası , 2 motorlu dual motora sahiptir. Yan korkuluklar ve başlıklar yeni gibi olup sorunsuz çalışmaktadır. Ürün 1 yıl motor garanti kapsamındadır. Evlere takım olarak eksiksiz teslim kurulum yapıyoruz. Tüm İstanbul servis kurulum yapılır. İstanbul dışı anlaştığımız kargo firması ile adrese teslim edilir.

Dual motorlu hasta yatakları 90 kğ altı hastaların kullanımı için uygundur. 90 kğ üstü hastaların tercih edeceği hasta yatağı piston motorlu olması gerekir.

 

Abs hasta karyolası 1500 fiyatı nedir

Resimde gördüğünüz  abs hasta karyolası 1500 temsili resim olmayıp evinize birebir aynısı gelmektedir. Bu hasta yatağının sıfır piyasa fiyatı 2000 -2200 tl arasıdır.  Firmaya firmaya, vereceği hizmete göre de fiyat az farklılık gösterebilir. Spot yatak firmasından bu ürünü 1500 tl ye Satın alabilirsiniz. Kargo, servis  ve kurulum fiyata dahildir. Hasta karyolası ile işiniz bittiğinde iade ederek bir miktar para da alabilir, hasta yatağının fiyatını daha da düşürmüş olursunuz.

Hasta yatağı servisi

Hasta yatağı servisinde yan korkuluklar, başlıklar, şilte, alez serum askısı ve hasta karyolası kasası eksiksiz olarak adrese teslim edilir. Servis kurulum kargo ücreti fiyata dahildir. Kurulum yapıldıktan hemen sonra hasta yatağının özellikleri, kullanımı ve dikkat edilmesi gerekenler anlatılır.

Hasta karyolası 1500 genel özellikleri

2 motorlu hasta karyolası (dual motor)

Baş ayak kumanda yardımıyla istenilen seviyeye getirilebilir

Yan korkuluklar alüminyum malzemeden üretilmiş olup üstündeki tuşa basıp aşağıya doğru ittiğinizde yatağa paralel olarak katlanabilir. istenilen ayarda kullanılabilmektedir. Görsel olarak da göze hitap eder.

Başlıklar antibakteriyel malzemeden üretilmiştir. seyyar olarak da kullanılabilir, antibakteriyel kir tutmayan özelliğe sahiptir.

Abs hasta karyolası  ölçüleri yerden yükseklik şilte ile birlikte 50-55 cm dir. En boy 1 metreye 2 metredir.

şilte ölçüleri standart 90 cm ye 190 cm dir.

Şiltenin üzerine sıvı geçirmez örtü (alez) hediyemizdir.

Hasta karyolasını bir yerde sabitlemek için tekerlerde fren sistemi vardır.

ikinci el dual motor lu hasta yatakları 1 yıl, piston motorlu olan ikinci el 2 yıl motor garantilidir.

One thought on “Abs hasta karyolası 1500 Tel: 0544 693 23 91

  • 9 Kasım 2019 tarihinde, saat 00:26
    Permalink

    Abs hasta karyolası güncel satılık, güncel fiyatlar için iletişim kurabilirsiniz.

    Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir