Ahşap hasta yatağı ikinci el (alman malı ithal)

Ahşap hasta yatağı ikinci el (alman malı ithal) güncel olarak satılıktır . İkinci el ahşap hasta yatağı dış kısmı ahşap olması parke ve mobilyalara uyumluluk sağlar. Ahşap hasta yatağını hastaların haricinde sağlıklı insanlarda kullanmak için tercih ve talep ediyor. Ahşap hasta karyolasının güçlü piston motorlu ve ahşap kaplama olmasından dolayı kendi kategorisinde en çok tercih edilen 4 motorlu hasta yatağı modelidir. 

Hasta yatağının temizliği detaylı olarak yapılmış olup çalışmayan bir aksamı yoktur. İkinci el hasta yatakları 1 yıl yeni ürünlerde 2 yıl garanti belgesi düzenliyoruz. Satış sonrası teknik servis ve teknik destek mevcuttur. Ürünün yeni fiyatı piyasada 6500 – 9000 TL arasında değişmektedir. Spot yatak firmamızdan ikinci el ve yenisini uygun fiyata sipariş verip satın alabilirsiniz. Daha fazla detaylı bilgi ve sorularınız için lütfen iletişim kurunuz.  

 

4 motorlu ahşap hasta yatağı şiltenin önemi

Kullanılmamış hasta yatağı veya ikinci el hasta yatağı alırken dikkat edilmesi gereken en önemli olay şiltedir. Hasta yatağı alırken şilte (hastanın yattığı ortopedik döşek) ikinci el mi yeni mi diye kesinlikle sorun. Detaylı temizliği yapılmış ikinci el hasta karyolasında hasta yatabilir ancak ikinci el şiltede hasta yatamaz. Hasta ikinci el şiltede yatarsa ​​diğer hastadan kalan kalıntılar yeni hastaya geçme olasılığından dolayı enfeksiyon kapma riski vardır. Hasta yatağının içinde kullanılmamış şilte ve sıvı geçirmez çarşaf hediyemizdir.

4 motorlu ahşap hasta yatağının özellikleri

 • Baş ve ayak kısmı kumanda yardımıyla otomatik olarak kalkar iner.
 • Asansör özelliği vardır. Asansör özelliği hasta yatağının komple 1 metre yukarı doğru kalkması ve tekrardan en alt seviyeye inmesine asansör özelliği denir. Asansör özelliğini görmek için videoyu seyredebilirsiniz.
 • Yan korkuluklar isteğinize göre yukarı aşağı ayarlayabilirsiniz.
 • Güçlü piston motoru sayesinde hasta 180 kg kadar kullanımına uygundur.
 • Karyolada deve boynuzu dediğimiz kalın borudan yapılmış uzun bir metal çubuk vardır. Karyolanın baş kısmına deve boynuzunu  sağa ve sola takabilirsiniz. Görselde ve videoda daha detaylı görünmektedir. Deve boynuzu sayesinde hasta kendini hareket ettirebilir veya istediği tarafa kendini çekebilir. İhtiyaca göre serum askısı veya istediğiniz her şeyi alabilirsiniz.
 • Hasta yatağının ayaklarında 4 adet teker olup bu tekerlerde fren butonu mevcuttur. Tekerler tente marka olup iyi kalitededir.

One thought on “Ahşap hasta yatağı ikinci el (alman malı ithal)

 • 6 Kasım 2019 tarihinde, saat 22:01
  Permalink

  Ahşap hasta karyolası satıldı.

  Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir