Baklava tipi havalı yatak SY 100 modeli

Baklava tipi havalı yatak hasta karyolasının üzerine serilip alez çarşaf koyularak hastanın rahat etmesi için kullanılır. Adında da anlaşıldığı gibi baklava dilimleri gibi hücreleri vardır. Bu hücreler dönüşümlü sistematik olarak şişer ve iner, hastanın ağırlık merkezlerinin hava alması kan dolaşımının hızlanması, yatak yarası oluşmasını önler ve aynı zamanda az da olsa masaj etkisi yapar.

Baklava tipi havalı yatak çalışma sistemi

Baklava tipi havalı yatağın ölçüleri hasta karyolasının şiltesi ölçüsüne göre yapılmıştır. En 90 cm boy 190 cm kalınlık 5 cm havalı yatak şişmektedir.

Havalı yatağın kendisi hortumları ve hava üfleyen motoru vardır. Bu motor 7-24 – 365 gün prizde fişi takılı kalması gerekir. motor havalı yatağa belirli ölçüler de hava üfleyerek havalı yatağın görevini yapmasını sağlar. motor ayak ucu tarafına koyulması hastayı rahatsız etmeyecektir.

Baklava tipi havalı yatağın fiyatları 

sıfır fiyatı kargo dahil 180 – 300 tl arasında firmadan firmaya değişir. resimde görmüş olduğunuz havalı yatak ikinci el olup tertemiz kullanılmasında bir sakınca yoktur. Kontrolleri yapılmış olup satışa hazırdır. İSTANBUL ANADOLU yakasına 100 tl ye servis ve kurulumu yapılmak üzere satışa hazırdır. Avrupa yakası ve diğer illere kargo ile gönderilir.

baklava tipi havalı yatak istanbul içi yerinize 1 – 1.5 saatte hızlı teslimatımız vardır. istanbul dışı illerimize kargo ile gönderilir. Sıfır stok sorunumuz yoktur.

havalı yatak ikinci el olarak alınır mı ?

Hasta karyolasının ikinci eli satın alınabilir. Mekanik aksamı sorunsuz olması ve temizliği detaylı yapıldıktan sonra hasta karyolası ikinci el hasta karyolası alınır. havalı yatak ta hasta direk temas ettiği için ikinci el havalı yatak kullanılması uygun değildir. ikinci el havalı yataklarda idrar varsa zaten kullanılması mümkün değildir.

Havalı yatak almadan önce hastanın durumunu sormadan direk havalı yatak satmak isteyenlerden ürün satın almayınız. Havalı yatağı hasta yatağında yatan hareket kabiliyeti kısıtlı olan hastalar, yaşlı hastalar, yatalak hastalar alabilir. Havalı yatağı hastanın vücudu terlemesin  ağırlık merkezlerinin hava sirkilasyonu sağlansın ve hasta da yatak yarası oluşmasın diye havalı yatak alıyoruz.

Detaylı bilgi içim iletişim kurunuz.

https://www.ikincielhastakaryolasi.com 

 

 

One thought on “Baklava tipi havalı yatak SY 100 modeli

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir