GENELÜRÜNLER

Boru tipi hasta yatağı P20 A+B sistem

Boru tipi hasta yatağı P20 modeli hareketli olmayan kullanıcılar için özel üretilmiş kaliteli havalı yatak modelidir. Havalı yatağın olmasını, kan dolaşımını etkinleştirmak, mikro gözeneklerden küçük hava boruları hafif ağırlıkta merkezi merkezlerini havalandırmak, ağırlık merkezlerinin bulunduğu yer ve masajı ile hasta yatağını yarası oluşumunu engellemek havalısını yatağının temel amaçlarındandır. Her havalı yatak yazıcılığını amaçlayanlardır. Havalı yatağın özelliğine ve kalitesine göre farklılık gösterebilir.

Boru tipi hasta yatağı A + B çalışma sistemi nedir

A + B sistem silindirlerinielere adlandı. 19 adet burunun biri A diğeri B dir. Yukarıdan aşağı doğru borular A + B – A + B + A + B diye ayak ucuna kadar sıralanır. Havalı yatağın motoru 8 -12 da bir sistemli olarak A borularına hava gönderir. Motor A borularına hava gönderirken B borularına hava göndermez. Belli bir zaman sonra bir borularına hava göndermeyi keser B borularına hava gönderir. Bu şekilde 24 saat boyunca A ve B boruları ayarlanan sertlik ve sürelerde değişmeli olarak biri şişer diğeri iner. Biz bu durumda A + B sistem deriz. A + B büyüyen en büyük hedef kitle merkezlerini değiştirmesidir. Ağırlık merkezi değiştiğinde kan dolaşımı artar, hava sirkülasyonu odada ve masaj etkisi vardır. P20 havalı yatak hasta da yara oluşmaması için en önemli tedavi yöntemidir.

Boru tipi hasta yatağının özellikleri nelerdir

Wentilasyon özelliği: Wentilasyon özelliği bütün havalı yataklarda olmasıp, P20 boru tipi havalı yatak vardır. wentilasyon özelliği kısaca hastaya hava üfleme özelliğidir. Boru uçlu havalı yataklarda boruların üzerinde küçük mikro gözenekler vardır. Mikro gözeneklerden hastayı rahatsız etmeyecek havadan havalandırmayı, bu hava yönlendirmeyi terlememesi hava sirkülasyonu sağlanmış olur. Bu durumdan uzaklaştırma rahat etmesini ağırlık merkezlerinde yatak odası

P20 boru tipi havalı yatağın hücre özellikleri

P20 boru tipi havalı silindirik olarak adlandırılır 12 cm yüksekliğinde olan boru tipine benzeyen kısımlara hücre denir. P20 havalı odaları 19 adet hücre vardır. Hasta havalı yatağın üstünde yattığın da hücre 12 cm den 7-8 cm yüksekliğe düşmekte. Hücrelerin görevini tam anlamıyla yapabiliyor hava geçişlerinin sağlıklı olabilmesi ve hava şartlarının sağlanabilmesi için silindirlerin 12 cm olması idealdir.

P20 boru tipi havalı yatağın motoru

Motorlu ölçekli ölçeklerde sistemli olarak havalı yatağa hava üretimi. Motorun ayarı ayarlanması mümkün boruların sertlik ve yumuşaklık ayarları kolay bir şekilde yapılır. Havalı yatak motorlu 365 gün 7/24 arada sırada olması. Havalı yatak ve motoru 2 yıl garanti kapsamdır. Havalı yatak odaları 180 kğ a kadar olan hastaları rahatlıkla taşıyabilmekte ve kullanabiliyorler.

Havalı yatağın ölçüleri tüm hasta karyolası modellerine uygundur.

Havalı yatağın motor gücü: 220-230 V / Hz

Havalı yatağın güç tüketimi: 7 / W

Havalı yatağın sigortası: 1 A

Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçin.

 

One thought on “Boru tipi hasta yatağı P20 A+B sistem

  • admin

    Bu üründe stok sorunumuz yoktur. 7/24 sipariş verebilirsiniz. istanbul için maksimum 2 saat de servis kurulum vardır.

Yorumlar kapatıldı.