Çift motorlu hasta yatağı ekonomik model

Çift motorlu hasta yatağı ve detaylı temizliği yapılmıştır. Motorlu kumandalı evlere servis kurulum yapmaktayız. Ürünümüz ekonomik hasta karyolası olarak geçmektedir. İkinci el hasta yatakları 1 yıl sıfır hasta yatakları 2 yıl garantilidir. Sağlık bakanlığının yeni düzenlemesine göre web sitelerinde tıbbi cihazların fiyatlandırılması yasaklanmıştır. Ürünlerimiz hakkında fiyatlar ve detaylı bilgi için lütfen iletişim kurunuz.

Çift motorlu hasta yatağı özellikleri

Hasta karyolası motorlu kumandalıdır. Motoru dual motorlu olup kumanda ile haretlendirebilirsiniz.

Tüm hasta karyolaların da şilte verilmektedir. Ayrıca şiltenin üstüne sıvı geçirmez çarşaf (alez) vermekteyiz.

Yan korkuluklar metal borudan imal edilmiştir. İhtiyaca göre seyyar olarak söküp takılabilmektedir.

2 adet başlıkları vardır. Bu başlıklarda ihtiyaca göre sökülüp takılabilmektedir.

Tekerlerde 2 adet fren sistemi vardır. Hasta yatarken ve yataktan inerken tekerlerde ki firen butonlarına basarak sabitlenir. Olası kaza riskini önlemek temel amaçtır.

Kurulumda set olarak eksiksiz gelir. Son olarak da hasta karyolası hakkında bilgilendirilir.

Çift motorlu hasta yatağı
Uygun fiyatlı Çift motorlu hasta yatağı ekonomik model

Hasta yatağı fiyatlandırılması

Hasta yataklarının yan korkuluk, başlıklar ve hasta yatağı motorları yurt dışından dolar kuruna göre gelmektedir. Tüm maliyetler ürünlere yansımaktadır. Spot yatak olarak yurt dışı bağımlılığını azaltmak ve ülke ekonomisine ciddi katkıda bulunmak amacıyla hasta yataklarının geri dönüşüme kazandırmak amacı gütmekteyiz. Ayrıca uygun fiyat ile hasta yakınlarına hizmet vermekten memnuniyet duyuyoruz.

Hasta yatağı fiyatlandırılması  2 nakliye ve hasta yatağının maliyeti, temizlik bakım maliyeti, şilte maliyeti vb maliyetler toplanıp % 20-30 arası kar payı da ekleyerek yatağına göre fiyat çıkarmaktayız. Ayrıca hasta yatağı ile işiniz bittiğinde  geri iade ederek tekrardan para almaktasınız. Bu para satın aldığınız fiyattan doğrudan indirim olarak  yansımaktadır.

Spot yatak firmamızın ikinci el ürünleri sıfır ürünler gibi hazırlanmakta ve çok az kullanılmış yatakları satmaktayız. İkinci el hasta yatakları 1 yıl sıfır hasta yatakları 2 yıl garanti kapsamındadır. Hasta yatağının temizliği 4 aşamalı olarak gerçekleştirilmektedir. Kaba temizliği, detaylı temizlik, durulama ve son olarak dezenfektan işlemidir. İkinci el hasta yataklarımız hijyenik bakımdan ve mekanik olarak kusursuz olup sıfır ürün almış gibi rahat edersiniz. Tüm hasta yatakları ile alakalı detaylı bilgi için lütfen iletişim kurunuz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.