GENEL

Dört motorlu hasta yatağı hastane tipi SY 4800

Dört motorlu hasta yatağı (asansörlü + trendelemburg) kullanılmamış yeni üründür. 4 adet piston motoru olup olmamasına uygundur. 2 yıl garanti içindirdır. Modeldir.

Dört motorlu hasta yatağının genel özellikleri

Baş ve ayaklar kalkar iner. Asansör özelliği ve trendelemburg özelliği vardır. Sıvı geçirmez lazer kesim şiltesi olup fermuarlı sızdırmazlık vardır. Gerektiği zaman şiltenin gerek makine de ılık suda yıkanabilir. Sıvı geçirmez çarşaf (alez) hediyemizdir. 4 parça antibakteriyel korkuluk birbirinden bağımsız olarak çalışır. 4 adet tekeri ve tekerlerde fren butonu vardır. Son olarak da bir adette serum askısı vermekteyiz.

Dört motorlu hasta yatağı motoru

Hasta karyolasında 4 adet tümuşin motor takılıdır. 1. motor sırtında kumanda altında gereklilik seviyelerinde indirir. 2. Motor ayak çalıştır kumanda altında indirip kaldırır. 3. Motor asansör yapmaya yaptırır. 4. Motor trendelemburg gereklidir çalıştırır. Asansörlerde ve trendelemburg içindir yazının devamında biraz daha ayrıntılı anlatacağım. Motorun markası timuşin olup 6000 Nevton ‘dur. Yani 200 kğ olan hastalar rahatlıkla tasarlanmıştır. Timuşin pistonlu motor 10 yıldır arıza çıkarmadı. Hasta yatağımızın motoru 2 yıl garanti içindirdır. Motorun arıza yapması durumunda 2 yıl parasız teknik servis vermekteyiz. Uzun boylu hastalarında kullanması uygundur.

Dört motorlu hasta yatağı asansör özelliği

Yatağımızın bir bütün olarak kumanda altında 96 cm ye kadar yükselmesi ve tekrardan en alt seviyeye inmesine asansör özelliği diyoruz. Hasta karyolamız bir bütün olarak 96 cm dir. Türkiye de en çok yüksekliğe çıkabilen ve tekrardan en düşük yüksekliğe inebilen özelliğe sahiptir. Asansör özelliği nedeniyle bakında büyük kolaylıklar içindir.

Dört motorlu hasta yatağının trendelemburg özelliği

Trendelemburg özelliği hasta karyolasının çapraz şekli almasıdır. Asansör özelliği ile birlikte kullanmak için yarım koltuk şeklini almakta ve daha rahat ve huzurlu gerekir. Asansör özelliği ve trendelemburg özelliği en çok sattığımız hasta yatakları arasında olmayı başarmıştır.

Dört motorlu hasta yatağının servisi

Firmamızı arayıp sipariş ver düşüni düşünürsek yerinize hasta yatağının kasası, şiltesi, sıvı geçirmez çarşafı, serum askısı ve 4 parça birbirinden bağımsız çalışan yan korkuluklar arabaya yüklenip adrese göre teslimat yapılır. İSTANBUL dışı illerde ambarla göre yapmaktayız. Sarıp yapılan yapıyoruz. Ambar fiyatları ilden ile değişkenlik gösterir. Kurumsal firmalar aras, yurtiçi gibi firmalar. Kargo alan kurumsal firmalarda yüksek fiyat talepleri. Bu sebeplerden dolayı ambarla yapılır yapmaktayız. Ambarı ürünümü teslim edin de diyebilirsiniz.

Dört motorlu hasta yatağı ikinci el olarak iade edilebilir mi?

İkinci el sattığı ürün olsun yeni sattığı olsun ikinci el olarak tekrar alabiliyoruz. İkinci el ürün fiyatları satın aldığınız fiyatın 3 de 1 kadardır. Firmamız ikinci el ürünü yeni ürün diye satmaz. İkinci el karyolanın boyasına rutuş yapıp, eski tekerleklerini yenisi ile değiştirip bir de yeni şilte koymalı karyola yeni gibi olur. Bu şekilde yeni ürün diye satan çok firma vardır. Bu hileye bakınlar haksız kazanç elde edildiğinde kullanılır. Bu firmaların ne bu yolda da ne de öbür odasında yatacakları yer yoktur. Dört motorlu hasta yatağı yenisi 4500 TL ise firma 250 TL indirim yapar 4000 e tıklayınsa karyola seçtiğiniz ikinci eldir. Yeni fiyatın maksimum indirimi 500 tl yi geçmesi imkansızdır. Karyolanın üretim maliyeti 3500 – 3750 TL dir.

İkinci el hasta yatağı fiyatları nasıl belirleniyor

Yeni fiyatın yarısına otomatik olarak düşüyor. İkinci el yatak alıcısının yatağa neden değere göre belirleniyor. Örnek vermek gerekli 4500 TL ye hasta karyolası aldınız diyelim ve hasta 1 ay kullandı ihtiyaç kalmadı ikinci el olarak 3500 TL ye satmak gerekiyor, ikinci el müşterisi kesinlikle 3500 TL ye ikinci el hasta yatağı almaz. Neden almayacağım da yazayım. Şilteyi ikinci bir hasta kullanamaz yenisi almanız gerekir. İkinci el hasta karyolası 3500 altı 500 şilte + 250 nakliye ve şahıstan aldığınız için garantisiz üründür. En çok 4250 eder biz zaten 4250 ye yenisi veriyoruz. Buna benzer farklı farklı sistemler vardır. Aklınıza takılan soru işaretlerini bizi arayarak veya sayfanın altında yorum yazarak sorular sorabilir veya bilgi alabilir.

2 thoughts on “Dört motorlu hasta yatağı hastane tipi SY 4800

  • ABDULLAH ŞAHIN

    300 kg hasta için 4 motorlu lazımlıklı hasta yatağı varmı

  • admin

    Hasta karyolası sekmesinde ki ürünlerimiz kullanılmamış imalattan satıştır. İmalattan satın almak için bizi ziyaret etme imkanınız vardır. Bu üründe stok sorunumuz yoktur. Güncel satılıktır. İkinci eli var mı diye de bizi arayarak öğrenebilirsiniz. Detaylı bilgi için bizi arayabilir veya yorum bırakabilirsiniz.

Yorumlar kapatıldı.