GENEL

Ekonomik hasta karyolası 1000 (dual motor)

Ekonomik hasta karyolası 1000 genel temizlik ve mekanik bakımı detaylı olarak yapılmıştır. Ekonomik hasta yatağı 1000 modeli motoru kullanıcı hatasından dolayı arıza yaptığından dolayı sıfır dual motor ve sıfır kumanda takılmıştır. Yan korkuluklar ve başlıklar sorunsuz çalışmaktadır. Ürün 1 yıl motor garanti kapsamındadır. Evlere takım olarak eksiksiz teslim kurulum yapıyoruz. Tüm İstanbul servis kurulum yapılır. İstanbul dışı anlaştığımız kargo firması ile adrese teslim edilir. Dual motorlu hasta yatakları 90 kğ altı hastaların kullanımı için uygundur. 90 kğ üstü hastaların tercih edeceği hasta yatağı piston motorlu olması gerekir.

Ekonomik hasta karyolası 1000 fiyatı nedir

Resimde gördüğünüz ekonomik hasta yatağı temsili olmayıp evinize birebir aynısı gelmektedir. Bu hasta yatağının sıfır piyasa fiyatı 1500 -1800 arası firma ve vereceği hizmete göre farklılık gösterir. Spot yatak firmasından bu ürünü 1000 tl ye kargo dahil servis kurulum yapılır. Hasta karyolası ile işiniz bittiğinde iade ederek bir miktar para alabilir, hasta yatağının fiyatını daha da düşürmüş olursunuz.

Hasta yatağı servisi

Hasta yatağı servisinde yan korkuluklar, başlıklar, şilte, alez serum askısı ve hasta karyolası kasası eksiksiz olarak adrese teslim edilir. Servis kurulum kargo ücreti fiyata dahildir. Kurulum yapıldıktan hemen sonra hasta yatağının özellikleri, kullanımı ve dikkat edilmesi gerekenler anlatılır.

Ekonomik hasta karyolası  genel özellikleri

2 motorlu hasta karyolası (dual motor)

Baş ayak kumanda yardımıyla istenilen seviyeye getirilebilir

Yan korkuluklar metal borudan yapılmıştır. Anahtarsız seyyar sökülüp takılabilme özelliği vardır.

Ayak ve baş kısımda geçmeli boru ve ahşaptan üretilmiş  seyyar başlıklar vardır.

Ekonomik hasta karyolası ölçüleri yerden yükseklik şilte ile birlikte 50-55 cm dir. En boy 1 metreye 2 metredir.

şilte ölçüleri standart 90 cm ye 190 cm dir.

Şiltenin üzerine sıvı geçirmez örtü (alez) hediyemizdir.

Hasta karyolasını bir yerde sabitlemek için tekerlerde fren sistemi vardır.

ikinci el dual motor lu hasta yatakları 1 yıl motor garanti kapsamındadır.  Piston motorlu olan ikinci el hasta karyolaları 2 yıl motor garanti kapsamındadır.

Anasayfaya dönmek için tıklayınız.

One thought on “Ekonomik hasta karyolası 1000 (dual motor)

  • admin

    Satıldı.

Yorumlar kapatıldı.