GENEL

Ekonomik hasta karyolası 999 modeli

Ekonomik model hasta karyolası 999  genel temizlik ve mekanik bakımı detaylı olarak yapılmıştır. Hasta karyolası , 2 motorlu dual motora sahiptir. Yan korkuluklar ve başlıklar sorunsuz çalışmaktadır. Ürün 1 yıl motor garanti kapsamındadır. Evlere takım olarak eksiksiz teslim kurulum yapıyoruz. Tüm İstanbul servis kurulum yapılır.

Dual motorlu hasta yatakları 90 kğ altı hastaların kullanımı için uygundur. 90 kğ üstü hastaların tercih edeceği hasta yatağı piston motorlu olması gerekir.

 

Ekonomik model hasta karyolası fiyatı nedir

Resimde gördüğünüz hasta karyolası birebir aynısıdır. Ekonomik model hasta yatağının sıfır fiyatı 1500-1600 tl civarıdır. Spot yatak firmasından bu ürünü 999 tl ye Satın alabilirsiniz. Kargo, servis  ve kurulum fiyata dahildir. Hasta karyolası ile işiniz bittiğinde 3 de 1 fiyatına iade ederek bir miktar para da alabilir, hasta yatağının fiyatını daha da düşürmüş olursunuz. 3 de 1 fiyatına alınmasının en büyük sebebi şilte ve 2 kere nakliye olmasıdır.

Hasta yatağı servisi

Hasta yatağı servisinde yan korkuluklar, başlıklar, şilte, alez serum askısı ve hasta karyolası kasası eksiksiz olarak adrese teslim edilir. Servis kurulum kargo ücreti fiyata dahildir. Kurulum yapıldıktan hemen sonra hasta yatağının özellikleri, kullanımı ve dikkat edilmesi gerekenler anlatılır.

Ekonomik hasta karyolası 999 genel özellikleri

2 motorlu hasta karyolası (dual motor)

Baş ayak kumanda yardımıyla istenilen seviyeye getirilebilir

Yan korkuluklar metal borudan malzemeden üretilmiş olup şilteye paralel olarak katlanabilir.

Ekonomik hasta karyolası ölçüleri yükseklik şilte ile birlikte 50-55 cm dir. En 1 m. boy 2 m ‘dir.

şilte ölçüleri standart 90 cm ye 190 cm dir.

Şiltenin üzerine sıvı geçirmez örtü (alez) hediyemizdir.

Hasta karyolasını bir yerde sabitlemek için tekerlerde fren sistemi vardır.

ikinci el dual motor lu hasta yatakları 1 yıl, piston motorlu olan ikinci el 2 yıl motor garantilidir.

Motor aksamı 1 yıl garanti kapsamında olup arıza durumunda motor değişimi veya karyola değişimi yapılır. yatağın garantisi yoksa motor arızalandığında yenisi 750 tl dir. Yanlış kullanım olmadığı sürece kolay arıza çıkarmaz.

Detaylı bilgi için lütfen iletişim kurunuz.

One thought on “Ekonomik hasta karyolası 999 modeli

  • admin

    Satıldı.

Yorumlar kapatıldı.