GENEL

Ekonomik hasta karyolası iade satış fiyatı

Ekonomik hasta karyolası iade satış fiyatı kısaca hesaplanması aşağıda ki yazılardadır.

Hasta karyolasını iade almaya giderken  2 eleman mazot ve nakliye  en az 200 tl.

Müşteriden hasta karyolasını alırken yapılan iade ödemesi 300 tl

Temizlik teknik bakım depo ve diğer masraflar fiyat yazmıyorum.

Hasta yatağını yeni müşteriye götürürken servis kurulum 200 tl.

Siyah yazılı rakamları topladığımızda maliyet  700 tl eder. Satış fiyatı 1000 tl dir. Aradaki fark 300 tl kardır. Bu karın içinde hasta karyolası dual motorlar 1 yıl garanti kapsamında belge hazırlanır. Arıza durumun da ücretsiz servis motor ve ya karyola birebir değiştirilir.

Hocam 900 -950 tl olmaz mı olmaz kardeşim hesap ortada, olursa şöyle olur hasta karyolasında sorun çıktığında garantiden yararlanamazsınız. Biraz en pati yapıp hesaplar incelendiğinde bu hesabın altında hizmet veren  varsa dolandırıcı olduğunu hemen anlayabilirsiniz. Mekanik bakım ve temizliği detaylı yapılmış şiltesi ikinci el sıfır şilte konuşulur ve garanti kapsamından faydalanmak için ikinci el yatak işinde rakipsiz tek firma spot yataktır.

spot yatak firmasından bilgi almadan ikinci el yatak almayın hasta yatağı elinizde kalmasın hasta mağdur olmasın paranız boşa gitmesin. 10 yıl yedek parça 10 yıl garanti ve imalattan gibi sözlere inanmayınız. imalatçının ikinci el de ne işi olur, bu tarz konuşma ve yazılar sizi yarı yolda bırakır, küçük bir sorunda telefona bile bakmazlar bilginiz olsun.

Ekonomik hasta karyolası iade satış fiyatı hesaplama

Dual motorlu hasta yatakları 1 yıl garanti kapsamında motor veya karyola birebir değişim garantili1000 tl ye karyolayı aldınız, 1 sene kullandınız ve işiniz bitti. 300 tl ye iade edebilirsiniz. 1000-300 = 700 Tl ye temiz ürün servis garantili ve kafanız rahat olarak yatak sorunu çözmüş olursunuz. Yatağın sıfır fiyatı 1500 – sizden çıkan para 700 = Ekonomik hasta karyolası iade satış fiyatı da toplam 800 tl kar etmiş olursunuz. Motor ve ham madde yedek parçaları yurt dışından dolarla gelmektedir. İkinci el hasta karyolasını tercih ederek yurt dısı yedek parça alımını azaltmada katkıda bulunmuş eflasyonla mücadeleye büyük katkı sağlanmış olur.

Detaylı bilgi için iletişim kurunuz

 

 

One thought on “Ekonomik hasta karyolası iade satış fiyatı

  • admin

    Satıldı.

Yorumlar kapatıldı.