GENEL

ekonomik hasta karyolası SY 1000

Resimde görülen hasta karyolası dual motorlu hasta yatağıdır. 100 kğ altı hastaların kullanımına uygundur. Hasta karyolasına göre üretilmiş 4 kırım şiltesi mevcuttur. Yanın da bir adet sıvı geçirmez alez ve serum askısı verilir. Ekonomik hasta karyolası en ucuz hasta yatağı modelidir. Yan korkulukları metal borudan yapılmış olup seyyar sökülüp takılabiliyor. Başlıklar da metal boru ve ahşap kaplamadan yapılmıştır.

Baş kısmı 90 derece ye yakın kumanda ile istenen seviyeye kaldırılabilmektedir. Baş kısmının istenen seviyeye kadar kaldırılması hasta ve hasta yakını için inanılmaz kolaylık rahatlık sağlamaktadır. Sadece sırt kısmının kaldırılabilir özelliğini kullanmak için bile hasta karyolasını satın almak yeterli sebeptir.

Hasta yatağının ayak kısmını da kumanda yardımıyla kaldırıp indirilebilir. 2 motorlu hasta yataklarında sadece baş ve ayak kısmı kumanda edilir asansör özelliği yoktur. 2 motorlu hasta yataklarında 8 farklı model vardır. Başlıklar, yan korkuluklar ve motor tipine göre fiyatları farklı olabiliyor. Ekonomik hasta yatağı adından da anlaşıldığı üzere fiyat olarak en uygun olan modeldir. Hastaların kullanması için uygun olup büyük kolaylıklar sağlar.

Ekonomik hasta yatağı ölçüleri 2 m ye 1 metredir. Şilte ölçüsü standart 90 x 190 cm dir. Yerden yüksekliği şilte ile birlikte 52 cm dir. Ürün set halinde ekonomik hasta karyolası, şiltesi, yan korkulukları, sıvı geçirmez örtüsü, serum askısı ve başlıklar beraber getirilip kurulum servis elemanları tarafından yapılır. Servis kurulum fiyata dahil olup dikkat edilmesi gerekenler ve hasta karyolası detaylı anlatılır.

Ekonomik hasta karyolası garanti kapsamı

Dual motorlu olan hasta yatakları garanti kapsamı ikinci el ürünlerde 1 yıldır. Motorların arıza yapması durumunda birebir değişim yapılır. Motorun bağlandığı metal aksamda kaynakta kopma kırılma gibi arızalarda tamiri veya hasta yatağı doğrudan değişimi yapılır. Tüm istanbul servis kurulum yapılır. 

Hasta yatağı servisinde profil kasa, şilte, yan korkuluklar, başlıklar şilte örtüsü sıvı geçirmez alez servis kurulum hepsi içinde teslimat yapılır. Hasta yatağı kurulumu yapıldıktan sonra servis elemanlarımız ürün hakkında detaylı bilgi vereceklerdir. 

Detaylı bilgi için iletişim kurunuz.

 

One thought on “ekonomik hasta karyolası SY 1000

  • admin

    Ekonomik hasta karyolası satıldı.

    Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir