HAKKIMIZDA

Firmamız hasta yatağı alanında hizmet vermekte olup 15 yıllık tecrübeye sahiptir. İkinci el hasta yatakları satışına 2017 de başlamıştır. Ürünlerimizi sıfır hasta karyolasından farksız hale getirip cazip fiyatlara satmaktayız. Tüm hasta karyolaların da sıfır şilte kullanılmaktadır.

Hasta karyolasının geri dönüşüme kazandırılması

Ülkemizde 2005 yılından bu yana çok sayıda hasta karyolası satışı yapıldı. Hasta karyolasının yedek parçalarını ülkemizde üreten firma yoktur. Hasta karyolasının yedek parçalarını ithal ettiğimizden dolayı sıfır hasta karyolası maliyeti yüksek çıkmakta ve bu maliyet hasta yatağını satın alan kişiye yansımaktadır. Hastalarımızın daha ekonomik fiyatlara hasta karyolasını satın alması için ikinci el hasta karyolasını geri dönüşüme kazandırmak tayız.  Geri dönüşüm sayesinde ithal ürün sayısını azaltarak ekonomiye ciddi katkı sağlanmaktadır. Ayrıca hastalarımıza ekonomik fiyatlı hizmet vermekten memnuniyet duymaktayız.

Satış sonrası teknik destek

Hasta beklemez hızlı çözümler beklediğinden dolayı satış sonrası teknik servis işini ciddi olarak önemsemekteyiz. Garanti sürecinde çıkabilecek sorunlar en geç 2 iş günü içinde çözüme ulaşır. Sıfır ürünlerimiz iki yıl ikinci el ürünler bir yıl garantilidir. Garanti kapsamında olan ürünün teknik servisine ekstra para ödemezsiniz.

Hasta karyolası bakımı

Aldığımız ikinci el hasta karyolasının tüm parçaları sökülmektedir. Tüm parçaları kaba ve ince temizliği detaylı olarak yapılmaktadır. Temizlik esnasında çalışmayan parçalar var mı yok mu titizlikle kontrol edilir. Sorunlar varsa bakımı yapılır veya parça yenisi ile değiştirilir. Sıfır ve ikinci el hasta karyolası ile alakalı detaylı bilgiler için makale yazılarımızı okumanızı tavsiye ederim. Yazılarımızda aklınıza takılan tüm soru işaretlerinize cevaplar bulabilirsiniz.

HAKKIMIZDA” için bir yorum

  • 3 Mart 2020 tarihinde, saat 15:25
    Permalink

    40 yada 45 gün kullanılmış olup kontrol kumanda paneli süngeri yemek sehpasi vardir.nakliye aliciya aittir. Yer izmir bornova çamdibi irtibat no : 05393421925 osman özalp

    Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir