Hasta yatağı ataşehir ilçesinde hizmetinizdeyiz

Hasta yatağı ataşehir ilçesinde hizmetinizdeyiz  satış kiralama ve ikinci el hasta yatağı katagorisin de hizmetlerimiz mevcuttur. Hasta yataklarımız 2 motorlu 3 motorlu ve 4 motorlu olarak çeşitlilik göstermektedir. Motor sayısı artıkça fonsiyon ve fiyatları artmaktadır. Yeni yasada değişiklik sebebiyle medikal malzemelerin fiyatlandırılması yasaklanmıştır. Bu sebepten ötürü ürünlerimizde fiyatlandırma yapamıyoruz. Ürün özellikleri ve fiyat bilgisi için iletişim sekmesinden bizi arayınız.

3 motorlu hasta yatağı ataşehir

Baş ve ayaklar kumanda yardımıyla istenilen seviyeye getirebilme özelliği

Başlıklar abs kaplama olup antibakteriyel özelliğe sahiptir. Anahtarsız söküp takılabilme özelliğne sahiptir.

Yan korkuluklar cıvata ve somun ile hasta karyolasına bağlanır. Yan korkuluklar alüminyum malzemeden üretilmiştir. Kırmızı butona basarak hasta yatağına paralel olarak katlanabilir. Yan korkuluklar katlandığın da hastanın yatağa takılmadan inmesi mümkün olur. İhtiyaca göre yan korkuluklar yukarı doğru kaldırılıp indirilebilir.

3 motorlu hasta yatağı şiltesi ; Hastanın altında olan ortopedik olarak üretilmiş süngere şilte diyoruz. Şilte çeşit ve özelliklerine göre fiyatları farklılık gösterebilmektedir.

Hasta yatağı alırken dikkat edilmesi gerekenler

Şiltenin ikinci el olması kullanımı uygun olmayıp kesinlikle tavsiye etmiyoruz. Şiltenin ikinci eli demek bir hasta o şiltede yatmış olması demektir. Hasta dan şilteye temas eden olumsuz kalıntılar bir başka hastaya bulaşmasın riskinden dolayı ikinci el şilte kullanılmamalıdır.

Şiltenin ikinci el olup olmadığını nasıl anlarız ? Şilte üretimi tamamlandıktan sonra üretici firmada şilte boyutlarına uygun naylon poşeti olup şilteyi naylon poşete koyar. Naylon poşetin açık olan kısmını enşejsiyon baskı makinası ile poşeti yapıştırarak kaynak yapar yapıştırır. Poşetin orjinal yapışkanı açılmış tekrardan koli bantı ile kapatılmışsa o şilte kesinlikle ikinci el şiltedir. Şiltenin poşetini açtıktan sonra şiltede ki kumaşın deforme olup olmadığından da rahat bir şekilde anlaşılabilmektedir. Bu konuda kafanıza takılan soru işaretlerini firmamızı arayarak da bilgi alabilirsiniz.

Firmamız sıfır hasta karyolası ve ikinci el hasta karyolasında ikinci el şilte kullanmamaktadır. Şiltelerimiz poşeti açılmamış hasta yatağı ile beraber servis edilir.

Hasta karyolasının ölçüleri 1m ye 2 metre şilte ölçüleri standart 90×190 cm dir. Hasta karyolası profil kalınlığı 1.5 mm, 30×50 mm profil kullanılmaktadır. Hasta yatağının boyası fırın boya makinasında itina ile boyanmaktadır. Sıfır hasta yataklarında stok sorunumuz bulunmamaktadır. İkinci el hasta yataklarında stok durumu bazen olmayabiliyor.

3 motorlu hasta yatağı garanti kapsamı

3 motorlu hasta yatağı sıfır ürünlerde 2 yıl ikinci el ürünlerde 1 yıl garanti kapsamındadır.

Detaylı bilgi için iletişime geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.