GENEL

Hasta yatağı fiyatları sahibinden nedir

Hasta yatağı fiyatları sahibinden ürünün özelliklerine temizliğine nakliyesi gibi fiyatları etkileyen bir sürü faktör vardır. Faktörlerden bir tanesi garantisi olmamasıdır. Garanti hasta yatağını satın alan kişi için geçerlidir. Ürünü başka bir kişiye sattığınızda garanti kapsamı dışındadır. Tüm firmalarda sistem aynıdır.

Hasta yatağı fiyatları sahibinden aldığınızda artı ve eksi yönleri

Sahininden hasta yatağı aldığınızda ürün garanti kapsamı dışında kalır. Eski garanti süresi geçerlilik süresi eski müşteriyi bağlar.

Çıkabilecek arızaların giderilmesi için teknik servis çağırmanız gerekmektedir. Bozulan parçanın değişmesi  ve ya onarılması için servis ücreti ve değişen parçanın ücretini ödersiniz. Bu açıdan bakıldığında hasta yatağı sahibinden satın almak mantıklı değildir.

Hasta yatağında en pahalı parça hasta yatağı motorudur. Dual motor arıza yaptığında fiyatı 750-950 TL  arasında değişmektedir. Spot yatak firmamızdan ikinci el hasta yatağı aldığınızda dual motor değişimi garanti kapsamı içinde ücretsizdir.

Hasta yatağı sahibinden almak isteyen müşteri sürekli kuşku içerisindedir. Hasta yatağında problem çıkar mı, sorun çıkarsa ne yapabilirim hasta yatağının kurulumu nakliyesi ve özellikleri gibi bir sürü soru işaretleri ile çelişmektedir.

Sahibinden hasta yatağı fiyatları  neden yüksektir? 3000 TL ye sıfır hasta karyolası alan bir kimseyi örnekle açıklamaya çalışalım.3000 TL ye alınan hasta karyolasını 2000 TL ye yeni müşteriye satmak istendiğinde fiyat yüksektir. Ürün ikinci el kategorisindedir. Hasta yatağını bir yerden bir yere götürmek için nakliyeciye ihtiyaç vardır. Nakliyecinin alacağı ücret en az 300 TL’dir. Hasta yatağı ikinci ele düştüğü için karyolanın şiltesinin sıfırı ile değişmesi zorunludur bunu fiyatı da en az 400 TL’dir. Hepsini topladığımızda 2000 karyola + şilte 400 + nakliye 300 toplam maliyet  2700 TL’dir. 2700 TL ye garantisiz ve temizliği yapılmamış hasta karyolası almış olunur. Yeni fiyatı firmadan garantili şekilde almak varken kimse hasta yatağı fiyatları sahibinden ikinci el yüksek fiyata almak istemez.

Spot yatak firmamızda tüm ürünlerimizin temizliği tamdır. Mekanik aksamı sıkıntısız çalışmaktadır. İkinci el ürünler 1 yıl garanti kapsamındadır. Servis kurulum ücretsizdir. Tüm ürünlerimiz sıfır hasta yatağından farksızdır. Hasta yatağı hakkında detaylı bilgi almak ve sipariş vermek için lütfen iletişim kurunuz.