Hasta yatağı ikinci el mi sıfır mı almalıyım

Hasta yatağında güvenilir spotçu bulduysanız kesinlikle ikinci el yatak almalısınız. İkinci el alma sebeplerinden bir tanesi de uygun fiyatlı olmasıdır. ikinci el medikal malzeme alırken dikkat edilmesi gereken en önemli şey hijyendir. Temizliği tam yapılmamış yatakların kullanılması uygun değildir. Ayrıca karyolanın şiltesi sıfır olması gereklidir. ikinci el hasta yatağı almak isteyen müşterilerimiz spot yatak firmamızı arayarak detaylı bilgi alabilir ve sipariş verebilirsiniz. Hasta yataklarımız ikinci el olup mekanik bakımı ve detaylı temizliği yapılarak teslimat yapmaktayız. İkinci el ürünlerimiz 1 yıl sıfır ürünlerimiz iki yıl garantilidir. Servise 2 personel gelmekte evinizde hasta yatağı kurulumu yapmaktadır. Kurulumdan sonra personelimiz dikkat edilmesi gereken tüm detayları anlatmaktadır.

Hasta karyolası arasındaki farklar nelerdir

İkinci el sıfır hasta yatağı arasındaki farkları sıralamaya çalışalım. Aşağıda sıraladıklarım hasta karyolası metal kasa için geçerlidir. Şilte için geçerli değildir.

  • İkinci el hasta karyolası metal aksamının boyası temizse sıfır karyola ile arasında hiç bir fark yoktur.
  • ikinci el hasta karyolası 2 yıldan az kullanılmışsa sıfır karyoladan farkı yoktur.
  • İkinci el hasta yatağı 4 aşamalı temizliği yapılmışsa sıfır karyoladan farkı yoktur.
  • İkinci el yatakların parçaları eksik değilse ve çalışır durumdaysa sıfır karyoladan farkı yoktur.

Hasta yatağı alırken dikkat edilmesi gerekenler

Hasta karyolası mekanik sağlam ve parçaları tam temizliği iyi yapılmışsa ikinci el hasta karyolası almakta sıkıntı yoktur. ikinci el hasta yatağı alırken dikkat edilmesi gereken en önemli olan şiltenin sıfır olmasıdır. Şilte kısaca hasta yatağının üstüne konan ortopedik döşeğe şilte diyoruz. Hasta doğrudan şilteye yattığı için ilaç, idrar ve enfeksiyon gibi riskler barındırır. Şiltede hasta yatmışsa aynı şilte de farklı bir hastanın yatması mümkün değildir. Yattığı takdirde enfeksiyon riski vardır. Şilte metal hasta karyolası gibi temizlendiğinde kirler gitmez. İkinci el hasta alacak arkadaşlar kesinlikle şunu sorsun. Hasta karyolasının şiltesi ikinci el mi sıfır mı diye, eğer şilte ikinci el derse kesinlikle kabul etmeyiniz. Spot yatak firmamız ikinci el hasta karyolasında TÜRKİYE de rakipsizdir. Gönül rahatlığıyla satın alabilirsiniz. Daha fazla bilgi için lütfen iletişime geçiniz.