GENEL

Hasta yatağı kiralama (2-3-4 motorlu yataklar)

Hasta karyolası kiralama özelliklerine göre fiyatları değişkendir. Dilediğiniz yatağı aylık olarak kiralayabilirsiniz.  Hasta yatağını kullandığın ay kadar aylık kiralama bedeli talep edilir. Dual motorlu hasta yatağı kiralama hizmeti vermemekteyiz. ikinci el hasta yatağı kiralama modellerimizin hepsi piston motorludur. Piston motorlu hasta yatağı dayanıklı olması arıza çıkarmaması ve hasta ağırlığını kolay bir şekilde taşımasından dolayı hasta yatağı kiralamalarda özellikle piston motorlu hasta karyolası kullanmaktayız.

4 motorlu ahşap model kiralama

4 motorlu ahşap hasta yatağı kiralama
 • piston motorludur.
 • 150 kg ağırlığı rahat taşımaktadır.
 • Baş ve ayak kısmı kumanda yardımıyla istenilen seviyeye kaldırılır.
 • asansör özelliği: 50 cm den 1 m ye yükselme özelliği
 • 4 ayakta kilitli fren sistemi
 • Ahşah hasta karyolası yan korkuluklar aşağı yukarı ayar yapılabilir.
 • Trende lemburg özelliği : Yatağın baş kımından yada ayak kısmından çapraz durma pozisyonuna getirme
 • Servis kurulum ücretsiz olup hasta karyolası, kullanılmamış şilte, serum askısı, sıvı geçirmeyen şilte örtüsü eksiksiz olarak getirilip kurulumu gerçekleştirilir.
 • 4 motorlu ahşap hasta yatağı kiralama istanbul içi servis kurulum olduğu gibi istanbul komşu illere de ikinci el hasta yatağı satış kiralama hizmeti vardır. Sadece 4 motorlu ahşap hasta yatağı için geçerlidir.

Trendelemburg hasta yatağı kiralama

4 motorlu asansörlü hasta yatağı
Trendelemburg hasta yatağı kiralama
 • Asansör özelliği sayesinde 50 cm den 1 m ye kadar hasta yatağı kumanda yardımıyla yükseltilebilir. Tekrardan kumanda yardımıyla alçaltılabilir. Trendelemburg özelliği vardır.
 • Trendelemburg yatağın çapraz duruş pozisyonudur.
 • Piston motorlu hasta yatağı modelidir.
 • Baş ayak kumanda ile iner kalkar
 • 4 tekerde fren sistemi vardır. 150 kğ taşıma kapasitesi olup yan korkuluklar birbirinden bağımsız olarak çalışır. Hasta yatağı kiralamaya uygundur.
 • ücretsiz servis kurulum mevcuttur.
 • Ürün eksiksiz servis edilip kurulum tamamlandıktan sonra hasta yatağının çalışma şekli nelere dikkat edilmesi gerektiğini servise gelen arkadaş detaylı anlatılır.

4 motorlu full abs hasta yatağı kiralama

asansörlü hasta yatağı kiralama
4 motorlu full abs hasta yatağı kiralama

4 motorlu full abs hasta yatağını aylık olarak kiralayabilirsiniz. Hasta karyolası, şiltesi, yan korkuluklar, başlıklar, şilte örtüsü (alez) ve serum askısı set olarak gelir. Servis kurulum fiyata dahildir. ekstra ücretler sonradan talep edilmez.

standart genel özellikler baş ve ayak kısmı kumanda ile kalkar. 4 adet yan korkuluk birbirinden ayrı çalışır. Başlıklar sökülüp takılabilir, anahtar gerektirmez. Asansör özelliği vardır. trendelemburg hasta yatağından farkı trende lemburg özelliği olmamasıdır.

3 motorlu abs hasta karyolası kiralama

3 motorlu abs alüminyum korkuluklu hasta yatağı
3-motorlu-abs-hasta-yatagi-kiralama

3 motorlu hasta yatağında standart baş ayak kısmı kalkar ve asansör özelliği vardır. 3 motorlu abs yatağın diğer yataklardan farklı bir yönü yan korkuluğu alüminyum malzemeden yapılmış olmasıdır. alüminyum korkuluk hasta yatağına paralel olarak katlanır. Katlandığında şiltenin alt kısmı hizasına gelir.  Bu model de trendelemburg özelliği yoktur. Trendelemburg özelliği 4 motorlu hasta yataklarında olur. 4. piston motor trendelemburg özelliğini yaptırır. Set halinde gelir, metal hasta yatağı, şiltesi, yan korkuluklar, abs antibakteriyel başlıklar, kullanılmamış şilte, sıvı geçirmez şilte örtüsü ve serum askısı set halinde gelir. Hasta karyolası kiralamalarda ürün servis garanti kapsamında olup arıza çıkarsa en geç 2 iş gün içerisinde sorun çözülür. Servis aşamasında kurulum yapılır ve dikkat edilmesi gerekenler anlatılır.

2 Motorlu full abs hasta karyolası kiralama

2 motorlu abs hasta yatağı
2 Motorlu full abs hasta yatağı kiralama

2 motorlu full abs hasta yatağının özellikleri

 1. Standart baş ve ayak kısmı kumanda yardımıyla istenilen seviyeye kaldırılır indirilir.
 2. Başlıklar antbakteriyel (kir tutmaz) özelliğe sahiptir. Manuel sökülüp takılabilir.
 3. Yan korkuluklar birbirinden bağımsız olarak çalışır.  istediğiniz tarafı bir butona basarak aşağı doğru indirebilir ve yukarı doğru çekerek kaldırabilirsiniz. Bir birinden bağımsız olarak çalışmasından dolayı en çok tercih edilen hasta karyolası modelidir.
 4. Tüm ürünlerimizin ikinci el ve kullanılmamış ürün satışı vardır.
 5. İkinci el hasta yatağı, ikinci el hasta yatağı kiralamalarda şilte kullanılmamış olarak karyolaya eklenir.
 6. Hasta yatağını sabitlemek için tekerlerin hepsinde fren sistemi mevcuttur. Hasta yatağının yeri belli olduğunda tekerlerde ki frenlere basılarak hasta yatağı sabitlenir.
 7. 2 motorlu full abs hasta yatağının motoru piston motordur. Taşıma kapasitesi 150 kg’dır. Piston motorların arıza yapması 1000 de 1 dir.
 8. 2 motorlu full abs hasta yatağı ikinci el olarak, kullanılmamış hasta yatağı ve hasta yatağı kiralaması yapılabilir. Ürün firma tarafından garanti kapsamında olup servisi de Spot yatak firmasına aittir.
 9. satış ve kiralamalar da hasta karyolası, hasta yatağı şiltesi, yan korkuluklar, başlıklar, kullanılmamış şilte, serum askısı ve sıvı geçirmez şilte örtüsü set olarak eksiksiz servis edilir. Kurulum yapılır ve hasta yatağın çalışma şekli dikkat edilmesi gerekenler anlatılır.
 10. Nakliye kurulum fiyata dahidir.

2 motorlu abs hasta karyolası kiralama

 • Hasta yatağımızda ki ilk göze batan farklılık yan korkulukların alüminyum korkuluk olmasıdır. Resimde görüldüğü gibi kırmızı mandala basılarak yana doğru katlanır. alüminyum korkuluk yana katlandığında şiltenin ortasına kadar iner. Böylece hasta yataktan inerken veya yatmaya oturmaya çalışırken yan korkuluğa takılmaz. Alüminyum korkuluk kullanışlı olduğundan tercih edilen hasta karyolası modelleri arasındadır.
 • Resimde görüldüğü gibi ayak ve sırt kısmı kumanda yardımıyla ayarlanabiliyor.
 • 4 tekerde kilit sistemi
 • Antibakteriyel abs başlıklar, bu başlıklar manuel olarak sökülüp takılabiliyor. Anahtar gerektirmeden sökülüp takılabiliyor. Nasıl sökülüp takıldığını servise gelen arkadaşlar kurulup bittikten sonra her şeyi tek tek anlatıyor.
 • 2 motorlu hasta yataklarımızda asansör özelliği ve trendelemburg özelliği bulunmamaktadır.
 • Satışlarda ve kiralamalarda 2 motorlu hasta yatağı, şiltesi, serum askı, yan korkuluklar, başlıklar ve sıvı geçirmez alez standart olarak getirilip kurulum yapılır. Satış sözleşmesi veya kiralama formu doldurulur.

Detaylı bilgi için lütfen tıklayın.