Hasta yatakları ve özellikleri nelerdir

Hasta yatakları  özellikleri nelerdir Hasta yatakları aşağıda resim ve yazılarla fonksiyonları kısaca anlatılmıştır. Beğendiğiniz hasta karyolasının adını satış temsilcisine söyleyerek kullanılmamış hasta karyolası, ikinci el hasta karyolası veya hasta karyolasını aylık olarak kiralayabilirsiniz. Dual motorlu hasta karyolası 90 kğ altındaki hastaların kullanımı uygundur. 90 kğ üstü hastaların piston motorlu hasta yatakları tercih etmesi uygundur. Piston motorlu hasta yatakları 150 kğ ağırlığı rahatlıkla taşıyabilmektedir. Bu sayfa hasta karyolasının özelliklerini kıyaslamak ve hangi hasta karyolasını seçmeliyim sorusuna yardımcı olmak amacıyla hazırlanmıştır. Seçtiğiniz hasta karyolası hakkında  daha fazla bilgi ve fiyatları öğrenmek için iletişim kurunuz.

Aşağıdaki ürünler yüksek fiyattan düşük fiyata doğru sıralanmış olup, fonksiyon özellikleri yüksekten düşüğe doğru sıralanmıştır. 

4 motorlu hasta yatakları

SY 6500 4 motorlu ahşap hasta karyolası özellikleri ( ithal ürün)

Resimler telefonla amatör çekim olup daha sonra profesyonel resimler eklenecektir. Ahşap hasta karyolası alman patentli olup ithal üründür. 4 motorlu hasta yatağı modelleri içinde özellikleri bakımından görsel olarak her yönden en iyi olan modeldir. özellik olarak baş ve ayak kumanda ile hareket ettirilebilir. Ahşap hasta karyolası bütün halinde yerden yukarı doğru 1 metre (asansörlü)  yükselebilme özelliğine sahiptir. Trendelemburg özelliği vardır. Trendelemburg özelliği hasta karyolasını kumanda ile çapraz duruş şekline getirilmesine trendelemburg özelliği denir. Hasta yatağında 4 adet piston motor olup kilolu hastalar rahatlıkla kullanabilmektedir. Fiyat ve bilgi için iletişim kurunuz.

SY 4500 4 motorlu hasta karyolası özellikleri

  • Başlıklar ve yan korkuluklar abs kaplama antibakteriyel (kir tutmaz) özelliğe sahiptir.
  • Yan korkuluklar birbirinden bağımsız olarak çalışır. Hasta ve yakını istediği yan korkuluğu ihtiyaca göre indirip kaldırabilir. 4 motorlu (piston) hasta karyolasıdır.
  • 4 fonsiyona sahip olup baş ve ayak kısmı istenilen seviyeye kadar kumanda ile kalkar iner.
  • 3. fonksiyon ise asansör özelliğidir. Asansör özelliği hasta karyolasının bütün olarak 1 m metre yükselmesine asansör özelliği denir. Asansör özelliği resim 1 de görülmektedir.
  • 4. fonsiyon trendelemburg özelliğidir. trendelemburg özelliği hasta karyolasının çapraz pozisyona getirilmesine trendelemburg özelliği denir. 4 motorlu hasta yataklarının çoğunda trendelemburg özelliği vardır. 3 ve 2 motorlu hasta yataklarında trendelemburg özelliği yoktur. Trendelemburg özelliği resim-2 ve resim-3 de görülmektedir.

SY 4200 4 motorlu hasta karyolası özellikleri

  • Başlıklar antibakteriyel abs olup yan korkuluklar alüminyum korkuluklu modeldir. SY 4500 4 motorlu hasta karyolasından tek farkı yan korkuluk farkı vardır. Korkuluk harici her şey aynıdır.
  • 4 fonsiyonlu olup baş ayak kalkar asansör özelli resim resim 4 de görülmektedir. Trendelemburg özelliği vardır. Resim 5 ve Resim 6 ya bakabilirsiniz.

3 motorlu hasta yatakları

SY 3700 3 Motorlu hasta karyolası

SY 3700 3 motorlu hasta karyolası özellikleri

Piston motorlu 3 fonksiyonludur. 150 kğ taşıma kapasitesine sahiptir. Abs başlık ve yan korkuluklar vardır. Baş ve ayak kısmı istenilen seviyeye kumanda ile getirilir. 3. özellik asansör özelliği vardır. Asansör özelliği yatağın 1 metre yukarı kalkabilmesidir. Resim 1 de görülmektedir. Hasta yatağının üzerine kullanılmamış lazer kesim şilte ve sıvı geçirmez alez (yatak örtü) ve serum askısı set olarak verilmektedir. Tüm sıfır ürünler 2 yıl garantilidir.

SY 3500 3 Motorlu hasta karyolası

SY 3500 3 Motorlu hasta karyolası

Sy 3500 3 motorlu hasta karyolası asansör özelliği, başlıklar antibakteriyel ve yan korkuluklar alüminyum malzemeden üretilmiş piston motorlu hasta karyolasıdır. 150 kğ lık hasta sorunsuz bir şekilde kullanabilir. Problem çıkarmayan ekonomik fiyatli olsun diyorsanız kesinlikle SY 3 500 3 Motorlu hasta karyolasını seçmelisiniz. SY 3700 ile SY 3500 hasta karyolası arasında ki tek fark korkulukların farklı olmasıdır. Korkuluk harici aynı hasta yatağıdır. Sıfır stok sorunumuz yoktur. İkinci el olup olmadığını firmamıza sorunuz. 3 fonksiyonludur. Baş ayak kalkar ve 1 metre yüksekliğe kadar kaldırabilme özelliği (asansörlü) vardır.

2 motorlu hasta yatakları

SY 2650 2 motorlu hasta karyolası özellikleri (dual motor)

Başlıklar ve yan korkuluklar abs antibakteriyel (kir tutmaz) özelliğe sahiptir. Yan korkuluklar birbirinden bağımsız olarak çalışır. Başlıklar anahtarsız söküp takılabilir. Dual motorlu hasta yatakları 90 kğ altı hastaların tercih etmesi uygundur. Kilolu hastalar için 3 ve 4 motorlu hasta yataklarını tercih edilmelidir. 3-4 motorlu hasta yatakları hastanın bakımını rahat yapabilmek için de tercih edilir.SY 2650 2 motorlu hasta karyolası 2 fonksiyonludur. Fonksiyonlar baş ve ayak kısmı kumanda yarmıyla istenen seviyeye getirilir.Kullanılmamış hasta yatakları 2 yıl garanti kapsamındadır. Servise karyola, şilte, başlıklar, yan korkuluklar alez ve serum askısı set halinde eksiksiz gelir. Servis kurulum fiyata dahildir.

SY 2100 2 Motorlu hasta karyolası özellikleri (dual motorlu)

Dual motorlu olup 90 kğ altı hastaların kullanımı için uygundur. Abs başlık antibakteriyel özelliğe sahiptir. Yan korkuluklar alüminyum malzemeden üretilmiştir. Korkuluğun yatağa paralel olarak katlanma özelliği vardır. Baş ve ayaklar kalkar iner. Sy 2650 hasta karyolası arasındaki farkkorkuluk farkıdır. 2 yıl garantili olup set halinde eksiksiz gelir.

Detaylı bilgi için iletişim kurunuz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir