GENEL

İki motorlu hasta karyolası (Güncel Satılık)

SY 30  İki motorlu hasta karyolası özel üretimdir. En önemli özellik Türkiye nin en alçak yüksekliğe (25 cm)  sahip olmasıdır. Şilte ile beraber yerden yükseklik 37 cm dir. Hasta karyolası yüksekliği düşük olsun isteyen müşterilerimize özel olarak üretilmiştir.

İki motorlu hasta karyolası genel özellikleri

2 motorlu (piston motorlu) hasta karyolası modelidir

Tüm hasta karyolaların da sıfır şilte verilmektedir.

150 kğ taşıma kapasitesi vardır.

Sırt kısmı ve ayak kısmı kumanda yardımıyla istenilen seviyede kalkar iner.

Yan korkuluklar 2 adet olup şilteye paralel olarak katlanabilir. Resimlerde korkulukların çalışma şeklini görebilirsiniz.

Tüm tekerlerin üstünde pren butonu vardır. Fren sistemi hasta karyolası sabitlemek için kullanılır.

Sıfır şilte verilmekte olup sıvı geçirmez çarşaf hediyemizdir.

Hasta karyolasının başlıkları boru ve ahşaptan üretilmiştir. Ayak kısmındaki başlık set oluşturmasın ve şilte kaymasın diye kısaltılmıştır.

İKİ MOTORLU HASTA KARYOLASININ TEMİZLİK DURUMU

Tüm hasta yataklarımız 4 aşamalı olarak temizlenir.

  1. Aşama: Hasta karyolası ikinci el olarak alındığında parçaları sökülmeden kırmızı bez ile kaba pisliği temizlenir.
  2. Aşama: Hasta karyolasının tüm parçaları vidasına varana kadar sökülüp mavi bezle temizlenir. Mavi temizlik bezi kullanırken çamaşır suyu ve bulaşık sabunu kullanarak detaylı temizliği yapılır. Bu aşamada çıkmayan kirler CiF le çıkartılır. Tüm bu temizlikler yapılırken hasta yatağında bir yerinde sorun veya arızası var mı diye de kontrolünü sağlamış oluruz.
  3. Aşama: Hasta karyolasını komple silip tekrardan dezenfekte etmekteyim
  4. Aşama: Bu aşama kurulama aşamasıdır.

Tüm hasta yatakları mekanik aksamları çalışır durumda ve temizliği %100 hijyeniktir. Temizlik konusunda spot yatak rakipsiz firmadır. Ürünlerimiz gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

İKİ MOTORLU HASTA KARYOLASI ŞİLTESİ İKİNCİ EL Mİ SIFIR MI

Şilteyi kısaca tanımlamak gerekirse hasta karyolasının üstüne konulan ortopedik medikal süngerdir. Hasta karyolasının şeklini ala bilen ve hastanın rahat edebileceği şekilde üretilmiştir. Müşterilerimiz ikinci el şilte getirin demediği sürece tüm hasta karyolalarında sıfır şilte getirmekteyiz. İkinci el temiz şilte getirin diyen müşterilerimizde olmaktadır. Şiltenin sıfır veya ikinci el olması hasta yatağı fiyatını doğrudan etkiler. Hasta karyolasının ikinci eli çalışır durumda olduğunda ve temizliği tam yapıldığında hasta karyolası ikinci eli kullanılmasında hiçbir mahsur yoktur. Şiltenin ikinci el kullanılması durumu biraz farklıdır.  Hasta doğrudan şilte ile temas ettiği için ikinci bir hasta kullanılmış şilteyi kullanmamasında fayda vardır. Spot yatak sıfır şilteyi tavsiye etmektedir. Şilte ile alakalı sorularınızı iletişim numaramız dan sorabilir veya sayfanın altında yorum kısmına sorularınızı bırakabilirsiniz.

 İKİ MOTORLU HASTA KARYOLASI FİYATLANDIRILMASI

Fiyatlandırmayı hasta karyolasının kendi maliyeti, 2 nakliye, temizlik ve şilte maliyetleri belirler.

Nakliye fiyatı ne kadar:  2 kişi gelir 50 Şer TL den 100 TL alır, 50 TL mazot ve 50 TL de araç için olur. Toplamda 1 nakliye fiyatı en az 200 TL dir. Yolun mesafesine göre, kullanılan gişe ve köprü ücretleri nakliye fiyatını artırabilir. 1 nakliye fiyatı ortalama 200 TL diyebiliriz.

Hasta karyolası iade alırken 200 TL nakliye sonradan tekrar yeni hastaya karyola gittiğinde 1 nakliye daha 200 TL müşteriye sıfır şilte verdiğimiz için 300 TL toplamda 700 TL ikinci el hasta karyolasının üzerine eklenir. Diğer giderlerde hesaplanarak ikinci el hasta karyolası fiyatını belirliyoruz.