GENELÜRÜNLER

İki motorlu hasta karyolası (hastane tipi)

İki motorlu hasta karyolası (hastane tipi) kendi kategorisinde en iyi olan ürünümüzdür.  Baş ve ayak kısmı kumanda ile kalkar iner. ürünlerimizin genel durumu sıfır yataktan farksızdır.  Sıfır ve ikinci el satışımız vardır. Sıfır ve ikinci el fiyat bilgisi ve stok durumu için bizi arayabilirsiniz. Hasta yatağı set olarak yerinize teslim edilir ve kurulumu yapılır. Set içeriğinde hasta karyolasının kasası, başlıklar, korkulular, şilte, serum askısı ve sıvı geçirmez çarşafı vardır. Hepsi birlikte servis edilir.

İki motorlu hasta karyolası (hastane tipi) özellikleri

  • İki motorlu hasta yatağı 2 fonsiyonludur. Sırt ve ayak kısmı kumanda yarımıyla kalkar iner.
  • Moturu dual motor olup 90 kğ taşımaktadır.
  • Antibakteriyel yan korkuluklar ve başlıklar vardır.
  • Yan korkuluklar birbirinden bağımsız olarak çalışmaktadır.
  • Nakliye kurulum firma tarafından yapılır. Ekstra süpriz ücretler çıkmaz.
  • iki motorlu hasta yatağı (hastane tipi) üretici firmayız. üretici firma olduğumuz için ikinci el ürünlerimizde sıfırdan farksızdır.
  • hasta yatağının ikinci el piyasası vardır. bu konuda daha fazla bilgi için bizi arayabilirsiniz.
  • ikinci el ürünler bir yıl sıfır ürünler iki yıl garanti kapsamındadır.

İki motorlu hasta karyolası temizliği

Tüm hasta karyolaları 4 aşamalı temizlik yapılır. 1. aşama: Kaba temizliktir. Kaba temizlikte ağır kiler yüzeysel olarak alınır. 2. aşama: Bu aşamada tüm parçalar tek tek sökülür. Sökülen parçalar çamaşır suyu, bulaşık deterjanı çıkmayan kirler de CİF ile çıkartılır. ikinci aşamada detaylı temizlik yapılır. Temizlik yaparken de bozulan parça veya kaynağı kopan bir parça gibi mekaniksel sorunlar gözden geçirilir. Değişmesi gereken parçalar yeni ile değiştirilir. 3. aşama: detaylı temizlikten sonra kurulama işlemi yapılır. son aşamada da özel olarak aldığımız dezenfektan sıkılır. Karyolanın montajı yapıldıktan sonrada jelatin ile sarılmaktadır.

Hasta karyolasını iade edebilir miyim ?

Spot yatak firmamızdan satın aldığınız hasta karyolasını işiniz bittiğinde belli bir ücret alarak iade edebilir siniz. Her hasta karyolasının ikinci el piyasası yoktur. Hasta karyolası alırken dikkat edilmesi gerekenlerden biri de satın aldığınız ürünün ikinci el piyasası var mı yok mu veya iade alıyor musunuz diye sormanızda fayda vardır.