GENEL

İki motorlu hasta yatağı ekonomik model

İki motorlu hasta yatağı üretimi bize ait olup sıfır olarak satılmıştır. Hasta 1-2 ay kadar kullanıp tekrar bize iade etmiştir. Buradan da anlaşıldığı üzere bizden aldığınız hasta yataklarını geri iade ederek ekstra para kazanırsınız. Bu durumu ekstra joker indirimi olarak da düşünebilirsiniz. İki motorlu hasta yatağı sıfırdan farksızdır. Sıfır kategoride almış gibi gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. İkinci el hasta yatağı ekonomik modelimiz uygun fiyata garantili olarak satılıktır.

Spot yatak 1 ay kullanılmış ürünleri bile sıfır ürün fiyatından satmaz. Resimde gördükleriniz eksiksiz olarak yerinize ücretsiz servis kurulum yapılır. Bu ürün kendi üretimimiz olduğu için buna benzer ekonomik model yataklar arasında en iyi kaliteye sahiptir. Sorularınız için ve sipariş vermek için iletişim kurabilirsiniz.

İki motorlu hasta yatağı özellikleri

 • 2 motorlu hasta yatağı modelidir. Motoru (dual) motordur. 90 kg taşıma kapasitesi vardır.
 • Kumanda yardımıyla sırt ve ayak kısmı istenilen seviyeye getirebilirsiniz. Sırt Kısmı 80-85 derece kaldırabilirsiniz. Yemek yemede büyük kolaylık sağlar.
 • Yan korkuluklar metal borudan üretilmiş boyası fırın boyadır.
 • Başlıklar metal boru ve ahşap kaplamadan üretilmiştir.
 • Tüm sıfır hasta yataklarında lazer kesim şilte kullanıyoruz.  4 kırım şilte tavsiye etmemekteyiz.
 • Bir adet serum askısı verilmektedir
 • Bir adet sıvı geçirmez çarşaf (alez) hediyemizdir.
 • Hasta yatağını sabitlemek için ayaklarında fren butonu vardır.

İki motorlu hasta yatağı temizlik durumu

İkinci el hasta karyolası 4 aşamalı olarak temizliği yapılır. 1. aşama kaba temizliğidir. 2. aşama detaylı temizlikte bulaşık deterjanı ve çamaşır suyu ile temizlenir. 3. aşama durulamadır. 4. aşama özel olarak temin ettiğimiz tezenfaktan ile dezenfete etmekteyiz. Temizlik aşamalarında hasta karyolası tekrar tekrar mekanik kontrolleri gözden geçirilip ürün sorunsuz şekilde satışı yapılmaktadır.

 

Hasta yatağı şiltesi

Şilte hasta karyolasının üstüne konulan, hastanın yattığı ortopedik süngere şilte denir. Hasta karyolası ile birlikte verdiğimiz şilte lazer kesim şilte’dir. Lazer kesim şilte özelliği hava kanalları olması ve en önemli özelliği sıvı geçirmez fermuarlı kılıfı olmasıdır. Şilte kirlendiğinde kılıfı söküp ılık suda makine de yıkayabilirsiniz. 4 kırım şilte kirlendiğinde temizleme şansınız olmayıp direk çöptür.

 

One thought on “İki motorlu hasta yatağı ekonomik model

 • Şazad 05511409788

  2 motorlu hasta yatağı
  İstanbul/Beylikdüzü
  Karyola ve yatak
  05511409788
  Şazad Güneş

Yorumlar kapatıldı.