GENEL

İkinci el akülü tekerlekli sandalye

İkinci el akülü tekerlekli sandalye sahibinden satılıktır. İlan sayfasındaki akülü tekerlekli sandalyenin aynısından elimde vardır. Ürünüm çok temizdir. İhtiyaç kalmadığı için ikinci el olarak satılıktır. Sandalyenin markası POYLİN P288 olarak geçmektedir. Ürünü İstanbul güngören de görmeniz mümkündür. İletişim numaram: 0506 855 60 63 Binnur hanım, Ürünün güncel bilgilerini ve sıfır satış fiyatını görmek için linke tıklayabilirsiniz.

Poylin P288 İkinci el akülü tekerlekli sandalye özellikleri

Yüksek gücü ve konforuna ek olarak yüksek güvenliğe de sahip olan Poylin P288 akülü tekerlekli sandalye, profesyonel bir şekilde tasarlanan emniyet kemerine sahiptir. Emniyet kemeriyle beraber elektromanyetik fren sistemiyle de yüksek güvenlik sağlayan Poylin P288 akülü engelli sandalyesi, arkasında bulunan anti-tipper tekerlekler ile özellikle dik yokuşlarda arkaya doğru devrilmeyi de önlemektedir. Güçlendirilmiş far sistemi sayesinde gece veya düşük ışıklı ortamlarda da sürüş yapmaya olanak veren Poylin P288 akülü hasta sandalyesi, ayarlanabilir kolçak ve ayaklıkları ile kullanıcının konforunu arttırmayı amaçlarken aynı zamanda kolçaklarının yukarı doğru hareketli olmasıyla araba gibi alanlara tekerlekli sandalyenin yan taraflarından transferini mümkün kılıp kolaylaştırmaktadır.  Ayaklıklarının çıkartılabilir özellikte olmasıyla dar alanlarda hareket kabiliyetini arttıran Poylin P278 akülü sandalye; yüksek konfor seviyesinde, üst düzey güç ve dayanıklılığa sahip ve en zorlu arazi şartlarında rahatlıkla kullanılabilecek ideal arazi tip akülü sandalye modelidir.

 • Engebeli alanlar için güçlendirilmiş motor sistemi
 • Anti-tipper, devrilmeyi önleyici tekerlekler
 • Çıkartılabilen ve ayarlanabilen ayaklıklar
 • Çıkartılabilen ve ayarlanabilen kolçaklar
 • Elektrikli Ayak Kalkar
 • Elektrikli Sırt Yatar
 • Tilt Pozisyonu
 • Profesyonel emniyet kemer sistemi
 • Süspansiyon sistemi
 • Dijital Joystick
 • Kaptan koltuk
 • Sırt yatar
 • Farlar

İkinci el akülü tekerlekli sandalye teknik özellikleri, Aküler: 2x12V – 55 AH, Arka tekerler: 14″ Air, Tir, Kolçak Yüksekliği: 25 cm, Kontrol Aygıtı Joyistik: PG İmported From UK, Maksimum Engel Atlama – 15 cm, Maksimum Erim Mesafesi – 40 Km/sa, Maksimum Güvenli Eğim – 15°, Maksimum Hız – 12 Km/sa, Max. Taşıma Kapasitesi – 150 kg, Motorlar – 2xDC 24V, 450 W, Ön Tekerlek – 10″ Air Tire, Oturma Yeri Derinliği – 42 cm, Oturma Yeri Genişliği – 42 cm, Oturma Yeri Yüksekliği – 50 cm, Sırtlık Yükseklik – 65 cm, Toplam Genişlik – 65 cm, Toplam Uzunluk – 115 cm, Toplam Yükseklik – 125 cm, Ürün Ağırlığı – 105 kg

Akülü tekerlekli sandalye önemli açıklama

Sayfanın altında yorum kısmına elinizde olan ikinci el akülü tekerlekli sandalye ilan bilgilerini ve iletişim numaranızı paylaşarak satış yapabilirsiniz. Site yöneticisi ilan yorumunuzu inceledikten sonra yayınlayacaktır. İletişim numaranızı istediğiniz vakitte iletişimden bize ulaşarak kaldırtabilirsiniz.

 

One thought on “İkinci el akülü tekerlekli sandalye

 • Binnur Kartal - 0506 855 60 63

  *2.el poylin p288 multi fonksiyonel akülü tekerlekli sandalye sıfır ayarında

  *2.el Jetty jt-100 katlanabilir akülü tekerlekli sandalye iyi durumda ve aküleri iyi durumda

  *Wollex banyo ve tuvalet sandalyesi

  *wollex havalı minder cok iyi durumda sıfır ayarında

  Ürünler jetty jt-100 hariç cok fazla kullanılamamış sıfır ayarındadır. Kargo yada nakliye alıcıya aittir. İrtibat yada fiyat sormak için 0506 855 60 63 nolu telden irtibata geçebilirsiniz

Yorumlar kapatıldı.