İkinci el hasta karyolası

İkinci el hasta hasta karyolası firmamızdan garantili olarak satın alabilirsiniz. Evlere servis kurulum yapılmaktadır. İkinci el hasta karyolası ile işiniz bittiğinde iade etme imkanınız olup tekrardan artı para kazanırsınız. İkinci el hasta karyolası için iletişim numaramızı arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

İkinci el hasta karyolasının genel durumu nedir

Yataklarımız kontrol edilerek ikinci el olarak piyasadan toplanır veya verdiğimiz ürünleri geri alabiliyoruz. Ürünlerimiz 4 aşamalı olarak temizlenerek hijyenik durumu hatasız’dır. Bu aşamalar kaba temizlik, ince detaylı temizlik, durulama temizliği ve son olarak da dezenfektan sıkılarak hatasız temizlik sağlanmaktadır. Müşterilerimiz hasta yataklarını gönül rahatlığıyla kullanabilir ve ürünlerimizin hijyenik durumunu çok önemsemekteyiz.

İkinci el hasta karyolası mekanik bakımı

Hasta yataklarımızın temizliği yapılırken ayrıca gözden kaçan mekanik sorunları da kontrol ederiz. Üretim hatalarını, varsa mekanik problemleri,  değişmesi gereken parçayı onarılması veya yenisiyle değiştirmekteyiz. Ürünlerimiz mekanik durumu sıfır hasta karyolasından farksızdır. Ayrıca tüm  ikinci el yataklarımız 1 yıl garanti kapsamındadır.

İkinci el hasta yatağı modelleri nelerdir

İkinci el hasta yatağı modellerimiz 3 çeşittir. Bunlar iki motorlu hasta karyolası, üç motorlu hasta karyolası ve dört motorlu hasta karyolası modelleridir. Hasta yatağı motor sayısı arttıkça özellikte doğru orantıda artar. iki motorlu hasta karyolasında; 1. motor sırt kısmı kumanda yardımıyla indirip kaldırır. İkinci motor ise kumanda yardımıyla ayak kısmını hareket ettirir. Üç motorlu hasta karyolasında; 1. motor sırt kısmı kumanda yardımıyla indirip kaldırır. İkinci motor ise kumanda yardımıyla ayak kısmını hareket ettirir. 3. motor ise asansör özelliğini çalıştırır. Asansör özelliği nedir; Asansör özelliği yatan hastanın bakımın kolay bir şekilde yapılabilmesi içindir. Yani hasta karyolasının kumanda yardımıyla yerden yukarı doğru istenilen seviyeye kadar kaldırılabilmesi ve aynı şekilde aşağı doğru indirilebilmesine asansör özelliği denir. 4 motorlu hasta karyolasında: 1. motor sırt kısmı kumanda yardımıyla indirip kaldırır. İkinci motor ise kumanda yardımıyla ayak kısmını hareket ettirir. 3. motor ise asansör özelliğini çalıştırır. 4. motor hasta karyolasının çapraz şekil alabilmesini sağlar. Bu duruma trendelemburg denir. Trendelemburg özelliği olan hasta karyolaları en kullanışlı ve en iyi olan hasta yataklarıdır.  ikinci el hasta yatağı bilgi almak için lütfen iletişime tıklayınız.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.