İkinci el hasta yatağı alınır mı alınmaz mı

İkinci el hasta yatağı alınır mı alınmaz mı tam cevap verebilmemiz için bazı kriterlerin sağlanması gerekir. İkinci el hasta karyolası alınabilmesi için gereken şartları sıralayalım.

  • Hasta karyolası boyası temiz ise ikinci el olarak satın almakta bir sıkıntı yoktur.
  • Hasta karyolası tüm mekanik sağlam çalışır durumda ise ikinci el olarak alınmasında sakınca yoktur.
  • Ürünün temizliği düzgün yapılmışsa ikinci el karyola alınabilir. Metal profil ve sacdan üretildiği için çamaşır suyu, bulaşık deterjanı ve çıkmayan kirleri cif le temizlendiğinde ürün gönül rahatlığıyla alınabilir.
  • Firmamız sattığı ürünün arkasında olup ikinci el ürünlerde 1 yıl garanti belgesi sıfır ürünlerde 2 yıl garanti belgesi düzenlemektedir. Garanti süresi içerisinde çıkabilecek sorunlardan dolayı ekstra ücret ödemezsiniz.

İkinci el hasta yatağı alınır mı alınmaz mı açıklamaya çalışalım

Garantisi olmayan hasta yatakları kesinlikle alınmaz. Temizliği tam anlamıyla yapılmamış, varsa mekanik sorunları giderilmemiş yataklar alınması uygun değildir. Hasta karyolasının üstüne konulan ve hastanın birebir temas ettiği sünger şiltedir. şiltenin de ikinci eli alınmaz. Havalı yatakların ikinci el satışı ve kiralanması uygun değildir. İkinci el havalı yatak satan ve kiralayan firmalar var. Spot yatak firmamız ikinci el havalı yatak ve kiralaması yapmamaktadır.

ikinci el hasta karyolası şiltesi alınır mı

Şilte hastanın doğrudan üstüne yattığı ortopedik süngere şilte diyoruz. Hasta doğrudan temas ettiği için başka bir hastanın kullanması uygun değildir. İkinci el şiltede ilk yatan hastadan kalan kirlenmeler, ilaç kalıntıları ve enfeksiyon riski taşıdığından dolayı ikinci bir hastanın ikinci el şilteyi kesinlikle kullanmaması lazımdır. Firmamız sıfır veya ikinci el hasta karyolasını satarken sıfır şilteli fiyat vermektedir. Piyasada ikinci el hasta karyolasını ve şilteyi sıfır diye satanlar olduğu için şiltenin ikinci el mi sıfır mı olduğuna çok dikkat etmemiz gereklidir.

İkinci el havalı yatak alınır mı

İkinci el havalı yatak almak ve aylık olarak kiralamak kesinlikle uygun değildir. İkinci el havalı yatak satan ve kiralayan firmalar var firmamız ikinci el havalı yatak ve kiralamasını yapmaz. ikinci el satmak ve kiralamanın uygun olmamasının sebebi şiltede olduğu gibi hasta havalı yatağa doğrudan temas etmiştir. Doğrudan temas edilen ürünlerin kiralaması ve satılması yanlıştır.

İkinci el hasta yatağı alınır mı sorusuna daha detaylı bilgi için iletişim kurabilirsiniz.