İkinci el hasta yatağı hakkında önemli bilgililer

İkinci el hasta yatağı hakkında önemli bilgililer paylaşmaya çalışacağım. Kısaca hasta yatağı nedir ile yazıma başlamak istiyorum. Hastaların rahat etmesi için tasarlanmış baş ve ayak kısmı kumanda ile kaldırılıp indirilebilen ve hasta yakınlarının da hasta bakımını kolaylaştıran özel üretilmiş yataklardır.

İkinci el hasta yatağı alınır mı alınmaz mı açıklamaya çalışalım

İnternet de ikinci el hasta yatağı alınır veya alınmaz gibi ilginç yazılar gözüme çarpıyor. Bu konuya samimiyetimle açıklık getirmek istiyorum. Hasta karyolasının detaylı temizliği yapılıp şiltesi (döşek) yenisi ile değiştirildiğinde ve mekanik aksam sorunsuz çalışıyorsa ikinci el hasta karyolası kesinlikle alınır.

Hastanın doğrudan temas ettiği karyolanın kasası değildir. Hasta karyolanın üstünde ki şilte (döşek) ile doğrudan temas etmektedir. Bu açıklamadan hasta karyolası ikinci el alınabilir, şilte ikinci el alınamaz.

Spot yatak firmamız da satılan ikinci el hasta karyolası modelleri mekanik bakımı sorunsuz çalışmakta, kaba ince temizliği detaylı olarak yapılmış hijyenik yataklardır. İkinci el hasta karyolası satın aldığınızda sıfır şilte ve alez verilir. Ürünlerimiz sıfır hasta karyolasından farksız olup tek fark yeni yataktan fiyatı düşük olmasıdır. Hasta karyolasının işi bittiğinde iade etme imkanı vardır. Bu sayede bir miktar daha indirim almış olursunuz.

Firmamız yeni yatak satışı, hasta karyolası kiralama, ikinci el hasta karyolası satışı ve yeni havalı yatak satışı garantili olarak yapmaktadır.

İkinci el hasta karyolası alırken dikkat edilmesi gerekenler

ikinci el hasta karyolası alırken firmadan almak daha faydalı olacaktır. Firmadan almadığınızda küçük bir sorunda hiç bir firma yatağın sorununu çözmez, sorunu çözmek isteyende yüksek fiyat verir. Hasta karyolasını firmadan aldığınız da garanti belgesi düzenler. Garanti süresince yatakta arıza oluşması durumunda spot yatak ücretsiz servis ve bakımını yapar.

Dikkat edilmesi gereken en önemli konu şiltedir. Şilte ikinci el ise bu şiltede başka bir hasta yatamaz. Şiltede yatan ilk hastadan enfeksiyon geçme riski yüksek olduğundan dolayı ikinci el şilte kullanılması uygun değildir. İkinci el hasta karyolası alırken sormanız gereken en önemli soru şilte yeni mi ikinci el mi sorusu olmalıdır.

Dikkat edilmesi gereken diğer bir konu ise mekanik aksam’dır. Sormanız gereken mekanik aksamda çalışmayan bir yer var mı ? Mekanik aksamında sorun olan hasta karyolasının alınması uygun değildir.

Dikkat edilmesi gereken diğer bir konu temizliktir. Hasta karyolasının temizlik durumu sorulmalıdır. Kaba ve ince temizliği yapılmamış hasta karyolasının kullanımı uygun değildir.

Diğer bir konu garantisi ve kargo bilgileridir. Spot yatak dan satın aldığınız ürünün kargosu bize aittir. Eksiksiz bir şekilde servis edilip kurulum yapılır. kurulum sonunda ürün detaylı olarak anlatılır. Satın aldığınız ürüne garanti belgesi düzenlenir. Garanti süresi içerisinde teknik servis işleriniz tamamen ücretsizdir.

ikinci el hasta yatağı hakkında detaylı bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz. Sayfanın en altında da sorularınız sorabilir veya bilgi paylaşımında bulunabilirsiniz. Yazılan yorumlar cevaplanacaktır. Hastalarımıza acil şifalar diliyorum.Detaylı bilgi için lütfen iletişim kurunuz.

2 thoughts on “İkinci el hasta yatağı hakkında önemli bilgililer

 • 14 Ağustos 2019 tarihinde, saat 11:40
  Permalink

  ikinci el hasta yatağı fiyatlarını öğrenebilir miyim ?

  Yanıtla
  • 14 Ağustos 2019 tarihinde, saat 11:46
   Permalink

   Kübra hanım merhaba, hasta yatağı fiyatları yatağın özelliklerine göre değişkenlik gösterir.Hastanın ihtiyacına göre yatak seçip, seçtiğimiz yatak üzerinden fiyatlandırma yapabiliriz. Daha fazla bilgi için lütfen bizi arayınız. 0544 693 23 91 Hakan bey

   Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir