İkinci el hasta yatağını sıfır diye satmak

İkinci el hasta yatağını sıfır diye satmak nasıl oluyor makalemde anlatmaya çalışacağım. Makaleme başlamadan önce bir kaç başlığı açıklamam gerekiyor.  Bu başlıklar; Sıfır hasta karyolası nedir? İkinci el hasta yatağı nedir? İkinci el ürünü sıfır olarak nasıl satıyorlar gibi başlıkları kısaca açıklayalım

Sıfır hasta yatağı nedir?

Sıfır hasta yatağı hiç kullanılmamış ilk defa satın alınacak hasta yatağı demektir.  Spot yataktan sıfır ürün istenirse sıfır hasta yatağı satabiliyoruz. Spot yatak 1 gün bile kullanılmış hasta karyolasını sıfır diyerek asla satmaz. Firmamız ikinci el ürüne ikinci el sıfır ürüne sıfır ürün der. Müşteri ne isterse o hizmete göre fiyat alır.

İkinci el hasta yatağı nedir?

İkinci el hasta yatağı bir kişi tarafından satın alınan ve üzerinde hasta yatmışsa bu ürüne ikinci el hasta yatağı denir. Ürün 1 gün bile kullanılsa o ürün ikinci el olur. İkinci el hasta yatağını sıfır diye satmak isteyen müşteriler var.  Örnek olarak hasta yatağında hasta 1 gün yattı çok temiz ürünüm sıfır, kardeşim bu sıfır değil artık ikinci el oldu. Spot yatak firması sıfır diyemediği için ikinci el olarak alır ve müşteriye ikinci el olduğunu söyleyerek satar. Spot yatak 1 gün kullanılmış ürünü yeni müşteriye ürün sıfır demez. 1 gün 3 ay 5 ay yatak ne kadar kullanıldıysa söyler ve ikinci el olduğunu ifade ederek satış yapar

İkinci el ürünü sıfır diyerek satmak

İkinci el hasta yatağını sıfır olarak nasıl satıldığını açıklamaya çalışayım. Hasta yatağı kelimelerini Google arama motoruna yazdığımız da çıkan firmaların %90 ı ikinci el ürünü sıfır diye sattığını ve ikinci el ürüne fatura kesildiğini gördüm

Bir firmanın ikinci el ürün satıp satmadığını nasıl anlarız

Platin medikal firması kaliteli üretim yaptığından dolayı piyasada olan herkes platin hasta yataklarını ikinci el olarak almak için adeta savaşırlar. Bu sebepten dolayı platin medikal’in hasta yataklarının sıfır ve ikinci el piyasası vardır. Firmanın ikinci el ürünü satıp satmadığını anlamanın bir yolu şudur. Diğer firmaları arayarak platin medikalin iki, üç ve dört motorlu hastane tipi modelinden bir tane elimde var ikinci el olarak satmak istiyoruz fiyat verebilir misiniz demeniz yeterli olacaktır. Üreticiyim diyen firma platin yatak’ın ikinci el ürününe fiyat veriyorsa sorumuzun cevabı ortaya çıkmış demektir. Yani buradan şunu anlayabiliyoruz ikinci el mala fiyat veren ikinci el malı sıfır diye satıyor anlamı çıkmaktadır. İkinci el ürünü sıfır diye satmanın birçok yolu var. Makaleyi uzatmamak adına verdiğim örnek yeterli olacaktır.

İkinci el veya sıfır hasta karyolasını nereden almalıyım

Sıfır hasta karyolası almak istiyorsanız; Sıfır hasta karyolasını en iyi malzemeleri kullanarak üreten tek firma platin yatak firmasıdır. Platin yatak firmasını tercih ettiğinizde yatakta teknik arıza yok denecek kadar az olduğundan doğru tercih yapmış olacaksınız. Platin yatak ürünlerini elinizden çıkarmak istediğinizde ikinci el olarak anında satabileceksiniz. Her ürünün ikinci el piyasası yoktur. Hasta karyolasının her modelinin de ikinci el piyasası olmadığını bilmenizi isterim.

5000 euro’luk bir yatak alsanız ve o yatak ikinci el kriterlerine uymuyorsa fiyat ne kadar yüksek olursa olsun ikinci el fiyatı 1000 TL bile etmeyebilir. Piyasası olmayan malı elinizden çıkarmak zor ve sinir bozucu olabilir.

Hangi yatakların ikinci el piyasası var?

Spot yatak firmamızı arayarak hangi yatakların ikinci el piyasası olduğunu sorabilirsiniz. Spot yatak firması platin yatak’tan ayrı bir firmadır. Spot yatak ikinci el ürün satar, sıfır ürünleri platinden alır. Platin ve spot yatak sıfır fiyatları aynıdır. Spot yatağın platinden farkı satış sonrası teknik servis ve montaj kalitesi daha yüksek olmasıdır.

Normalde şirket reklamı yapmıyorum ama platinin yatakları kaliteli olduğundan dolayı bir istisna yaptım. Platin yatak reklamı yapmak asıl amacım değildir, o kadar çok mağduriyet yaşanıyor ki örnek vermek ve açıklamalar yapmak gerekti.

Toparlayacak olursak ikinci el ve sıfır ürünleri Spot yataktan gönül rahatlığı ile alabilirsiniz. Sadece sıfır yatak alacaksanız platin yatak tan da alabilirsiniz. Son olarak Platin yatak ikinci el mal satmaz. Spot yatak platin yatağın ürünleri kaliteli olduğundan dolayı toplar geliştirir ve değerlendirir. Detaylı bilgi ve sorularınız için bizimle iletişime geçeblirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir