İkinci el hasta yatakları spot yatak

İkinci el hasta yatakları hastaların rahat edebilmesi için özel üretilmiş yataklarıdır. Hasta yatakları genel olarak 2 ye gruptur. Bunlar hasta karyolası metal aksamlı olanı ve havalı yatak modelleridir. Kendi içlerinde de ayrıca ayrı ayrı isim ve özelliklere sahiptirler. Hasta karyolaları kendi içinde 3 e ayrılır. 2 motorlu, 3 motorlu ve 4 motorlu hasta karyolalarıdır. Motor sayısı arttıkça özellikleri de artar. Hasta karyolasında en ucuz olan modeller 2 motorlu olanlardır. en pahalı olanlarıda 4 motorlu olanlardır. Karyolada motor aksamda 2 ye ayrılır. Dual motorlu hasta karyolaları ve piston motorlu olan hasta karyolalarıdır. Piston motorlu olanlar daha sağlam ve iyi kalitededir. Fiyat olarak da piston motorlu olan hasta yatakları daha pahalıdır. Kilolu hastalarımızın piston motorlu hasta yataklarını tercih etmeleri daha faydalı olacaktır.

Sıfır ve ikinci el hasta karyolası arasındaki farklar nelerdir

En dikkat çekici fark fiyat farkıdır. Üreticiler benzer karyolalar üretmişlerdir. Bu sebepten dolayı her firmanın hasta karyolası aynı kalitede olmayabiliyor. Üretimden ödün veren malzemeden ve işçilikten çalan daha az maliyette mal edip hasta yatağını yüksek fiyata satarak fırsatçılık yapmış oluyorlar. İkinci el hasta karyolası 2 seneden fazla kullanılmamış bodrum katta bekletilmemiş ve balkonda karyola yağmur görmemiş ise sıfır hasta karyolası ile arasında fark yoktur. Tabi ki mekanik aksam çalışıyor ve hijyen sağlanmış olmak kaydıyla. Hasta karyolasının ikinci el şiltesi çöpe atılıp yenisi alındığı zaman sıfır hasta karyolasından farksızdır. İkinci el hasta karyolası alınmaz diye makale yazanlar en çok ikinci el karyolayı sıfır diye satanlardır.

İkinci el hasta yatağı fiyatlandırılması

Hasta yataklarının yan korkuluk, başlıklar ve hasta yatağı motorları yurt dışından dolar kuruna göre gelmektedir. Tüm maliyetler ürünlere yansımaktadır. Spot yatak olarak yurt dışı bağımlılığını azaltmak ve ülke ekonomisine ciddi katkıda bulunmak amacıyla hasta yataklarının geri dönüşüme kazandırmak amacı gütmekteyiz. Ayrıca uygun fiyat ile hasta yakınlarına hizmet vermekten memnuniyet duyuyoruz.

Hasta yatağı fiyatlandırılması  2 nakliye ve hasta yatağının maliyeti, temizlik bakım maliyeti, şilte maliyeti vb maliyetler toplanıp % 20-30 arası kar payı da ekleyerek yatağına göre fiyat çıkarmaktayız. Ayrıca hasta yatağı ile işiniz bittiğinde  geri iade ederek tekrardan para almaktasınız. Bu para satın aldığınız fiyattan doğrudan indirim olarak  yansımaktadır.

Spot yatak firmamızın ikinci el ürünleri sıfır ürünler gibi hazırlanmakta ve çok az kullanılmış yatakları satmaktayız. İkinci el hasta yatakları 1 yıl sıfır hasta yatakları 2 yıl garanti kapsamındadır. Hasta yatağının temizliği 4 aşamalı olarak gerçekleştirilmektedir. Kaba temizliği, detaylı temizlik, durulama ve son olarak dezenfektan işlemidir. İkinci el hasta yataklarımız hijyenik bakımdan ve mekanik olarak kusursuz olup sıfır ürün almış gibi rahat edersiniz. Tüm hasta yatakları ile alakalı detaylı bilgi için lütfen iletişim kurunuz.

İkinci el hasta yatakları modelleri

2 motorlu ekonomik model hasta karyolası

2 motorlu abs hasta karyolası

2 motorlu full abs hasta karyolası

3 motorlu full abs hasta karyolası

4 motorlu abs hasta karyolası

4 motorlu ahşap hasta karyolası

4 motorlu full abs hasta karyolası

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.