İkinci el havalı yatak önemli açıklamalar

İkinci el havalı yatak alınır mı sorusu ile başlamak istiyorum. Hasta yatağının şahıstan alınması çok risklidir. Bu riskler havalı yatakta hasta yattığı için ne kadar hijyenik olduğunu bilmiyoruz. Hangi havalı yatağın işlevi daha iyidir bilmiyoruz. Şahıstan aldığımız havalı yatak tamamen garanti kapsamı dışındadır. Bu sebeplerden dolayı şahıstan ikinci el yatak alarak macera aramaya gerek yoktur.

Firmadan ikinci el havalı yatak alınır mı?

Yatakta hasta yattığı için hastadan hastaya olumsuz temas cereyan edeceğinden dolayı ikinci el yatağın kullanılmasını çok doğru bulmuyorum. İhtiyacı olan kimse havalı yatak aldı kullanmadan ihtiyaç sahibine vermek istedi bu şekilde havalı yatak kullanımı olabilir. Çok güvendiğiniz firma olursa ürünü test edip havalı yatağın hijyenik olduğu içinize sinerse bir ihtimal ikinci el havalı yatak alınabilir.

Havalı yatak alıyor musunuz?

İkinci el hasta yatakların da talep olduğundan dolayı ve yedek parça ihtiyacını karşılamak için havalı yatak alımı başlamıştır. Havalı yatak alımlarında belli kriterler vardır. Bu kriterler iyi kalitede olan havalı yatak modelleridir. Havalı yatağın yeni gibi temiz olması ne zaman alındığı, marka ve modeli önemlidir. Her havalı yatağın ikinci elini maalesef alamıyoruz. İkinci elini almadığımız havalı yatak modelleri baklava tipi havalı yatak, malzeme kalitesinden kaçılmış ucuz yollu boru tipi havalı yataklar ve ikinci el bedaid yatak modelleridir. İkinci el aldığımız havalı yatak marka ve modellerde şunlardır. Platin yatak, my ticaret, sifa yatak vb. firmaların havalı yataklarını alıyoruz. 12 cm hücre yüksekliği, A+B ve A+B+C sistemli, wentilasyon özellikli iyi malzemeden üretilmiş ikinci el ürünleri alıyoruz.

ikinci el havalı yatak fiyatları nedir

Havalı yatakların fiyatlarını firma sahibi değil talep eden yani satın alan kişi belirler. Satın alacak müşteri ürün ikinci el olduğundan havalı yatağı uygun almak istiyor. Bu sebepten dolayı kafadan sıfır fiyatın yarısına düşmektedir. Yatağın temizliğine göre sıfır fiyatın 4-5 de 1 ine müşteriden alıyoruz. Örnek vermek gerekirse havalı yatağın sıfır fiyatı 1000 TL ise 200 TL ye alıyoruz. Havalı yatağın boru tipi olan kısımları büyük ihtimalle kullanılmayacaktır. Hava pompası yedek parça olarak kullanılmak üzere ürün alınacaktır.

Daha fazla bilgi için bizimle iletişim kurabilirsiniz.