İLETİŞİM

İletişim: 0544 693 23 91 Spot Yatak

Yemek: spotyatak@gmail.com

Hizmetlerimiz: İkinci el hasta yatağı, hasta yatağı kiralama, sıfır hasta yatakları, havalı yataklar satış kiralama merkezi

Adres: Aşık veysel mah. 3001 cad. NO:40 ATAŞEHİR / İSTANBUL

Açıklama: Yoğunluk nedeni ile dükkan satışımız yoktur. Ürünler depodan doğrudan sevikiyata çıkmaktadır.

Spot yatak ikinci el hasta karyolası alıyor mu ?

  • İkinci el hasta yataklarınızı İSTANBUL ilinde ikinci el olarak iade alma imkanımız vardır.
  • İstanbul dışı ikinci el hasta yatağı iadesi maalesef alamıyoruz.
  • Hasta yataklarınızı firmamıza satmak için yatağın kumanda resmi, ürünün farklı açılarda büyük resmini whatsaptan üzerinden bize atmanız, ürünün varsa garanti belgesi ve hangi il semtte olduğunu belirtirseniz ikinci el yatak alımı hakkında bilgi verilecektir. Spot yatak whatsapp: 0544 693 239 1
  • Ürünün garanti belgesi yoksa, hangi firmadan alındığını biliyoranız bize yazabilirsiniz. Ürünün nekadar kullanıldığı ve hangi tarihte adığını belirtirseniz daha sağlıklı analiz yapabiliriz.

İkinci el hasta yatağını wep sitenizde satabilir miyim ?

Evet ikinci el hasta yataklarınızı web sitemizde ikinci el olarak satabilirsiniz. www.ikincielhastakaryolasi.com sitemizde ürünlerinizi şahsa satarak daha fazla kazanabilirsiniz. Medikalci ürünü ikinci el olarak alırsa uygun fiyata alamaya çalışacaktır. Şahsa satarak medikalcinin sattığı fiyata yakın bir fiyata satış olacaktır. Firmamızdan ikinci el hasta yatağı satış desteği almak için whatsap üzerinden bilgi alabilirsiniz.

İkinci el hasta yatağı ilan oluşturma

ikinci el olarak satmak istediğiniz ürünün bilgilerini yorum ilan olarak sizlerde bu linkteki sayfanın altına yorum kısmına girebilirsiniz. Site admini girdiğiniz yorumu gün içinde onaylayacaktır. Yorum ilan nasıl oluturabilirim? Yatağın hangi il ilçede olduğunu, kaç motorlu olduğunu, yatağın bilgilerini iletişim numarası ve sadece isminizi yaplaşmanız yeterlidir. Daha öceden oluşturulan yorumlarada bakarak nasıl yorum oluşturacağınızla alakalı ip uçları alabilirsiniz. Ürün satıldıktan sonra veya istediğiniz bir vakitte iletişim numaranız siteden kaldırılacaktır. Whatsapptan ilanda ki numaramı kaldırabilir misiniz deneniz yeterlidir. Site admini gün içinte telefon numaranız web sitesinden kaldıracaktır.

Satış desteği: Firmamızı doğrudan arayan kişilere yataklarını satmak isteyenlere yönlendirme yapıyoruz. Sitemizde oluşturulan ilanıda ihtiyacı olan kişi doğrudan arayabilmektedir.