GENEL

Klozetli Tekerlekli Sandalye

İç mekanlarda, dış mekanlarda her türlü hava koşulunda kullanıma uygundur. Alüminyumdan üretilen gövdesi paslanmaz ve son derece dayanıklıdır. Uzun yıllar sorunsuz şekilde kullanabilirsiniz. Banyoya özel olarak tasarlandığı için ıslak alanlarda da rahatça kullanabilirsiniz. Minderi yumuşak yapıdadır ve uzun saatler boyunca oturulsa bile yara, bere yapmaz. 120 kg’ya kadar taşıma kapasitesine sahiptir.

  • Şık Tasarım; Gövde rengi mekanik beyaz renktedir. Oturma ve sırt yeri ise siyah renktedir. Tasarımı ile dikkat çeker.
  • Islak Alana Özel Tasarım; Oturma ve sırt kısmı poliüretandan üretilir. Islak alanda kullanıma uygun olduğu için bakteri üretmez. Böylece hastalık oluşmaz.
  • Rahat Temizlik; Ürünün sırt dayama kısmı su tutmayan, yıkanabilir, delikli kumaşlar kullanılarak üretilir. Sabit kol dayama yeri, üst kısmı ıslak alana uygun olarak yumuşak süngerlerle kaplıdır. Sırtlığı çıkarılabilir yapıdadır ve kolayca temizlenebilir.
  • Hareketli Yapı; Ayak koyma yerleri hareketli yapıdadır. Portatif klozet kapağına ve lazımlığa sahiptir. Klozet üzerinde olmadan kullanılabilir. İleri geri hareket ettirilebilen kolçağı konforlu kol desteği sunar.
  • Konfor Özellikleri; Islak alanda kaymayı engelleyen arka tekerlekleri kilitlenebilir yapıdadır. Ön ve arka tekerlekleri dolguludur. Tekerleri 5 inç boyutundadır ve iz bırakmaz
  • Katlanabilir Yapı; Ayaklık kısmı katlanabilir yapıdadır. Kolçakları aşağı doğru hareket ettirilebilir ve sandalye katlandığında 51 cm boyuta gelir. 8 kg ağırlığındadır ve rahatça taşınabilir yapıdadır.

Önemli açıklama: İkinci el klozetli Tekerlekli sandalye modellerinizi bu sayfanın altına yorum ilan yaparak ihtiyaç sahibine satabilirsiniz. Marka model fark etmeksizin ücretsiz ilan yorum paylaşabilirsiniz. Yorumunuzı admin onaylayacaktır. İlan süresi ücretsizdir. İlan girerken ürünün hangi il ilçe de olduğunu, soyad girmeden isim girmeniz, ürün hakkında kısa bilgi ve telefonunuzda ürünün gerçek fotolarını alıcıya göstermek için saklamalısınız. Gereksiz yorum sitede onaylamıyoruz. Sadece ürünü satan kişinin iletişim numarası ile birlikte yorumlar onaylanmaktadır.

One thought on “Klozetli Tekerlekli Sandalye

  • Binnur hanım 0506 855 60 63

    Wollex W689 Klozetli Tekerlekli Banyo Sandalyesi ikinci el olarak satılıktır. ürünüm sıfır ayarında tertemizdir. Ürün istanbul Güngörendedir. Bilgi alamak için iletişim numaram 0506 855 60 63 Binnur hanım

Yorumlar kapatıldı.