GENEL

Omron NE-C28P Kompresörlü Nebulizatör

Yoğun Kullanıma Uygun

Sık kullanım için uygun bir deneyim sunan nebulizatör cihazı ile hijyenik bir kullanım yaşanabilir. KOAH, kistik fibroz veya amfizem gibi solunum yolu hastalıkları için kullanılan yenilikçi teknolojisi ile siz de tedavi sırasında aradığınız güvenilir kullanımı sağlayabilirsiniz.

Kısa Soluma Süresinde Etkili

Hastalık tedavilerinde tercih edilen nebulizatör cihazı etkili bir ilaç kullanımı sunarak verimli bir deneyim sunar. Hastaların konforlu bir biçimde kullanabilmesi ve dayanıklı malzemesi ile ilaç yararını maksimum kalitede tutar.

Kolay Kullanım Şekli

Tek bir tuşla açılan sistemi geniş bir kullanıcı kitlesi tarafından ergonomik bir biçimde kullanılabilir. Yaygın solunum yolu hastalıklarında daha rahat nefes almaya yardımcı olan ve ilaç tedavisinin daha etkili olması için kullanılan cihaz güvenle tercih edilebilir.

İlaç İsrafı Yaşatmaz

Nefes alış verişe göre belirlenen ilaç verimi asla sıvı ilaç israfında bulunmaz. Bu sayede ilaç doğru bir şekilde hastaya verilerek hastalık sürecini iyileştirici etkide bulunur. Düşük ilaç verimi ile nefes alırken cihaz kişiye göre kolayca ayarlanabilir.

Temizlemesi Kolay Malzeme

Polipropilenden tasarlanan dış yüzeyi hijyenik bir şekilde dezenfekte edilebilir. Kullanıcılar her defasında yalnızca sıvı ilacın faydasından yararlanır ve hiçbir enfeksiyon riski yaşamaz. Etkili işlem yeteneği ile hastaların yaşam kalitesini arttırır.

Güçlü Kompresör

Kompresör sisteminin Sanal Valf teknolojisi hasta ve hasta yakınları için kolay bir uygulamayı en zahmetsiz biçimde yaşatmak için geliştirilmiştir. Verimli bir ilaç akışı sağlayarak etkisini uzun süre yaşatır ve hasta normal hayatına hemen devam edebilir.

ÖNEMLİ AÇIKLMA: İkinci el nebulizatör modellerinizi bu sayfanın altına yorum ilan yaparak ihtiyaç sahibine satabilirsiniz. Marka model fark etmeksizin ücretsiz ilan yorum paylaşabilirsiniz. Yorumunuzı admin onaylayacaktır. İlan süresi ücretsizdir. İlan girerken ürünün hangi il ilçe de olduğunu, soyad girmeden isim girmeniz, ürün hakkında kısa bilgi ve telefonunuzda ürünün gerçek fotolarını alıcıya göstermek için saklamalısınız. Gereksiz yorum sitede onaylamıyoruz. Sadece ürünü satan kişinin iletişim numarası ile birlikte yorumları onaylanmaktadır.

One thought on “Omron NE-C28P Kompresörlü Nebulizatör

  • Kadıköy 0532 431 46 47

    Merhaba, 3 adet nebulizatör ikinci el olarak satılıktır. 2 tanesi omron marka 1 tanesi renz markadır. ürünlarim çok temiz yeni gibidir. Ürünler kadıköy sahrayıcedit mah. dedir. İkletişim numaramdan bilgi alabilirsiniz. 0532 431 46 47

Yorumlar kapatıldı.