GENEL

P30 Boru tipi havalı yatak SY 1000 (Güncel Satılık)

P30 boru tipi havalı yatak SY 1000 Üstünde hasta yatmamıştır. Müşterilere göstermek amaçlı teşhir ürün olarak kullanılmıştır. 2 yıl garanti belgesi düzenlenir. p30 boru tipi havalı yatağın ana bayisi olduğumuzdan yedek parça sorunu yoktur. Yenisi 1300 tl dir. Ürünün kutusundan çıktığı için 1000 TL satış fiyatı belirledik. P30 boru tipi havalı yatak 12 cm boru yüksekliği, wentilasyon özelliği, A+B+C sistem ve diğer özelliklerini detaylı olarak makalemizin devamında okuyabilirsiniz. 

P30 boru tipi havalı yatak SY 1000  özellikleri nelerdir

12 cm boru hücre yüksekliği vardır: Boruların 12 cm yüksekliğin de olması gerekir. Hastayı taşıması ve hava girişi çıkışlarının düzenli olması gerekir.

A + B + C simtem: Havalı yatakta 19 adet 12 cm çapında boru tipinde hücreler bulunur. A + B + C borulara verdiğimiz addır. A + B + C borularına havalı yatağın motorundan 3 ayrı çıkış a, b, c borularına gider, havalı yatak motoru A borusuna hava göndermeyi kestiğinde B + C lere hava gönderir. 5-10 dk da bir A, B, C boruları dönüşümlü olarak hava girer. Daha basit anlatırsak 3 borudan 1 i sürekli boş diğer 2 şiş olur. havalı yatağın motoru 3 boruyu dönüşümlü olarak 5 dk da bir hava gönderir, hastanın ağırlık  merkezlerini değiştirir. hastanın altının havalanmasını sağlayarak yatak yarası oluşmasını engeller. 

wentilasyon özelliği: P30 boru tipi havalı yatak ta. Wentilasyon özelliği vardır. Wentilasyon özelliği borulardan hava bırakmasıdır. Borulardan hava çıktığında ağırlık ağırlık merkezi havalanmış olur. Havalanan ağırlık merkezlerinde yatak yarası oluşmaz. Mikro gözeneklerden hastayı rahatsız edecek şekilde hava çıkmaz. 

Yumşaklık sertlik ayarı: havalı yatağın motorunda sertlik yumşaklık ayarı vardır. Bu ayar ile havalı yatağın sertliği ayarlanır. Hastanın ağırlığını taşıması işin sertlik deresi yükseltilecek. Hafif kilolu hastaların havalı yatak  motorunda sertlik ayarı orta derece olması yeterlidir.

Sıvı geçirmez çarşaf: P30 havalı yatağın orjinal sıvı geçirmez ve hava alabilen özelliğe sahip Çarşafı vardır. sıvı geçirmez çarşaf fermuarlı söküp takılabilir ve ılık suda yıkanabilme özelliğine sahiptir.  Havalı yatağın dört köşesinde de hasta karyolasına bağlama ipleri vardır. Boru tipi havalı odalar en çok sattığımız ve en iyi havalı yatak modelimizdir.