GENEL

Piston motorlu hasta karyolası (Abs alüminyum korkuluk)

Piston motorlu hasta karyolası genel özellikleri baş ve ayak kısmı kumanda yardımı ile kalkar iner. Motoru piston olup 150 – 180  kğ’ a kadar olan hastaların kullanımı uygun olup ikinci el olanı 1 yıl sıfır olan karyola 2 yıl motor  garantilidir. 2 motorlu piston hasta karyolası modelidir. Set halinde eksiksiz servis edilir. setin içeriği; hasta karyolası, şiltesi, alez, serum askısı, yan korkuluklar ve başlıklar takım halinde hazırlanıp sevkiyatı yapılır. Başlıklar abs antibakteriyel, yan korkuluklar alüminyum malzemeden üretilmiştir.  8 farklı 2 motorlu hasta karyolası modeli vardır. Yan korkuluk, başlıklar ve motor tipine göre fiyatları farklılık gösterir. Bu ürünün sıfır fiyatı 2800 – 3000 tl arasıdır. ikinci el fiyat bilgisi için iletişim kurunuz. Hasta karyolası ile işiniz bittiğinde aldığınız fiyatın 3 de 1 ine iade edebilirsiniz.Fiyata 2 kere nakliye ve şilte dahildir. Ürün hakkında bilgi almak için veya satın almak içinPiston motorlu hasta karyolası hakkında bilgi almak istiyorum demeniz yeterlidir. Resimde ki görsel güncel olup birebir aynısı teslimat kurulum yapılır.

Piston motorlu hasta karyolası fiyatları

Piston motorlu hasta karyolası dual motorlu hasta karyolasına göre daha dayanıklı ve sorunsuzdur. Dual motorlu hasta karyolaları 100 kğ a kadar hasta taşırken, piston motorlu hasta yatakları 180 kğ taşımaktadır. sağlamlık olarak piston motor dual mnotora göre kat kat daha sağlamdır. piston motor sağlamlığı ve arıza yapmaması nedeni ile dual motorlu yataklardan 700 – 1200 tl daha pahalıdır. Resimde gördüğünüz hasta karyolası piston motorlu karyoladır. Sıfır fiyatı 2800 – 2900 tl dir. ikinci el temiz olarak spot yataktan satın alabilir işiniz bitince iade edebilirsiniz ücret karşılığın da

2 motorlu hasta karyolası genel özellikleri

Başlar ayaklar kalkar iner

Yan korkuluklar alüminyum malzemeden üretilmiş yatağa paralel olarak katlanmaktadır.

Başlıklar abs kaplama antibakteriyel özelliğe sahip kir tutmaz kolay temizlenebilme özelliğine sahiptir.

Hasta karyolasının üstüne konulan ortopedik medikal süngere şilte denir. İkinci el hasta karyolası satın alırken kullanılmamış şilte alırsınız. Fiyat konusunda daha da indirim yapmak isterseniz ikinci el temiz şilte de alabilirsiniz.

2 motorlu abs hasta karyolası satın almak istediğinizde servis ekibimiz 2 kişi gelmektedir. Ürünlerimiz hasta karyolası (metal aksam), kullanılmamış şilte, yan korkuluklar, abs başlıklar, serum askısı ve alez (sıvı geçirmez örtü hediyemizdir) set halinde eksiksiz gelir. 2 motorlu hasta karyolası kurulumu yapılıp yatakla alakalı önemli bilgiler söylenmektedir. son olarak servis formu düzenlenir.

2 motorlu abs hasta karyolası ikinci el ve sıfır olarak satışımız vardır. Sıfır yataklarımızda stok sorunumuz yoktur.

Detaylı bilgi için  iletişime tıklayın.

One thought on “Piston motorlu hasta karyolası (Abs alüminyum korkuluk)

  • admin

    Güncel satılık.

Yorumlar kapatıldı.