SY-16 2 motorlu ful hasta yatağı modeli

SY-16 2 motorlu ful hasta yatağı 1 ay bile kullanılmamış sıfırdan farksızdır. Satın aldığınızda hasta yatağı, Sıfır şilte, serum askısı, birbirinden bağımsız çalışan 4 parça korkuluk ve abs başlıklara sahip olursunuz.

2 motorlu hasta yatakğı 8 farklı modeli vardır. 2 motorlu hasta yatakları asında en popüler olanıdır. Bu ürünün sıfır fiyatı 2700 TL dir. Bizden 2. el olarak daha uygun fiyata alabilirsiniz.

SY-16 2 motorlu ful hasta yatağı özellikleri

Motoru dual motordur. Dual motorlu hasta yatakları hastanın 100 kğ yi geçmediğinde kullanması uygundur. 100 kğ üstü hastaların piston motorlu yatakları tercih etmesi gerekir. Dual motorlu hasta yatakları piston motorlu hasta yataklarına göre fiyatı daha uygundur.

Hasta yatağının profil ölçüleri 30×50 mm kalınlığı 1.5 mm dir. Boyası ise fırın boyada yapılmaktadır. SY-16 2 motorlu hasta yatağının ölçüleri en 1 metre uzunluk 210 cm dir. Yerden yüksekliği şilte ile beraber 52 cm dir.

Hasta yatağının üzerine koyulan hastanın birebir temas ettiği üstünde yattığı ortopedik süngere şilte denir. Hasta yatağının üstüne koyduğumuz şilte basit ucuz olanlarından koymuyoruz. lazer kesim, 23 dans sertlikte sıvı geçirmez hava alma özelliği olan fermuarlı ılık suda yıkanabilir özelliklere sahip kaliteli kullanılmamış şilte vermekteyiz. 1 tane de hediye olarak sıvı geçirmez şilte örtüsü vermekteyiz.

Başlıklar anahtarsız sökülüp takılabilen başlıklardır. Rengi mat beyaz olup antibakteriyrel (kir tutmayan) özelliğe sahiptir. Hasta yatağı başlıkları çeşitleri arasında popüler olanıdır.

Sy-16 2 motorlu hasta yatağı korkulukları, antibakteriyel olması ve birbirinden bağımsız olması yan korkuluklar arasında en kullanışlı olan ve en çok satılan hasta yatağı modelidir.

Sipariş vermek veya ürün hakkında bilgi almak için incelediğiniz ürünün adını söyleyerek sizlere yardımcı olabiliriz. Resimlerde gördüğünüz ürünün birebir aynısı yerinize gelmektedir. Dual motorlu hasta yataklarında 1 yıl piston motorlu hasta yataklarında 2 yıl motor garanti kapsamındadır. Sıfır hasta yatağı stok sunumuz yoktur. İSTANBUL servis kurulum ücretsizdir. İSTANBUL dışına kargo ile kurulu şekilde gönderim yapılır. Detaylı bilgi için iletişim kurunuz. 

Detaylı bilgi için lütfen iletişim kurunuz.

One thought on “SY-16 2 motorlu ful hasta yatağı modeli

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir