GENEL

üç motorlu hasta karyolası 2650 modeli

Üç motorlu hasta karyolası 2650 asansör özelliği olan hasta yatağı modelidir. 3 adet piston motoru vardır. 2 motor baş ve ayak kısmını indirir kaldırır, 3. motor hasta karyolasını 1 metre yükseltir ve aşağı indirir. Hasta karyolası yükseğe kaldırılması ve tekrar aşağı indirilmesine asansör özelliği denir. 180 kğ ağırlığa kadar olan hastalar hasta karyolasını rahatlıkla kullanabilir.

 

Yan korkuluklar : yan korkuluklar alüminyum malzemeden üretilmiştir. Çalışma şekli ihtiyaç duyulduğunda kırmızı tuşa basarak yana doğru katlanır.  Aşağıda ki resimlerden yan korkulukları inceleyebilirsiniz.

Başlıklar : Başlıklar abs kaplama kir tutmayan özelliğe sahiptir. Kullanışlı olup isteğe göre anahtarsız söküp takabilirsiniz.

Şilte: Sıfır şilte servis edilir, fiyattı daha aşağı çekmek için ikinci el şilte de istenebilir.

Alez : Altı polyester üstü bez olan yatak örtüsüdür. Sıvı geçirmez özelliğe sahip olup hediyemizdir.

Serum askısı : Hasta karyolasının 4 köşesinde serum askısını takmak için yerler vardır, istenilen yere serum askısı takılabilir.

Kasa : Hasta karyolasının metal profilden yapılmış büyük kısmı kasadır.

Kasa, yan korkuluklar, başlıklar, şilte, alez ve serum askısı set halinde eksiksiz kurulum için sevk edilir. Servis kurulum fiyata dahildir.

3 motorlu hasta karyolası genel durumu

3 motorlu hasta karyolası 2650 detaylı temizliği yapılmıştır. Hasta karyolasının hareketli kısımlarında metal metale sürter ve gıcırtılı ses çıkarır. Bu sesi önlemek için gres yağ ile yağlanır. Ürünümüz detaylı yağlama ve ince ayarları yapılmıştır.

Ürün sorunsuz çalışmayan bir aksamı yoktur.  Ürün sıfırdan farksızdır. Spot yatak sıfır ve ikinci el hasta karyolası satışı yapmaktadır. Spot yatak ikinci el sıfır gibi temiz olan hasta yatağını sıfır diye satmaz.

3 motorlu hasta karyolası 2650 model ikinci el olarak satışımız olup stokta vardır. Sıfır ve ikinci el ürün olarak satın alabilir veya aylık olarak kiralama yapabilirsiniz.

İkinci el veya sıfır ürün aldınız hasta yatağını 3 ay 5 ay veya 2 sene kullandınız ve ihtiyacınız kalmadı spot yatak firmasını arayarak ürünü iade etmek istiyorum dediğinizde iade edebilirsiniz. Süre sınırlaması yoktur.

3 motorlu hasta karyolası  ölçüleri

İç ölçüleri : En 90cm x Boy 190 cm
Dış ölçüleri : En 100cm x Boy 200 cm
Yükseklik Asansör En Alçak Hali (yataksız) : 40 cm
Yükseklik En Alçak Hali (yataklı) : 52 cm
Asansör Yükselmiş Hali Yataklı : 95 cm
Asansör Yükselmiş Hali (Yataksız) : 83

Üç motorlu hasta karyolası 2650 garanti

Piston motorlu hasta yatakları ikinci el ve sıfır ürünler 2 yıl motor garanti kapsamındadır. Üretim hatası, mekanik kısım arızalanması ve profildeki kaynağın yırtılması kopması gibi sorunlar garanti kapsamındadır. Yan korkuluklar ikinci el ürünlerde garanti kapsamında olmayıp sağlam teslim edilir. Kullanıcı hatasından dolayı çıkan arızalar garanti kapsamında değildir.

Üç motorlu hasta karyolası 2650 fiyatlandırılması

Bu ürünün 2 yıl garantili sıfır fiyatı 3400 tl dir. İkinci el olarak alırsanız 2650 tl dir. Sıfır aldınız 1 sene kullandınız ve yatakla işiniz bitti iade edeceksiniz. 3 de 1 fiyatına geri alıyoruz. İkinci el olarak aldınız ve kullandınız iade etmek istediniz aldığınız fiyatın yarısına iade edersiniz. Bu fiyatlandırma sadece 3 motorlu hasta karyolası 2650 modeli için geçerlidir.

Hasta karyolası iade ederken fiyatları neden düşüktür.

2 adet nakliye, şilte ve diğer giderler eklendiğinde maliyet arttığından dolayı ikinci el hasta karyolası iade fiyatı 3 de 1 fiyatına düşmektedir. İkinci el hasta yatağı müşterisi sıfır fiyatın yarısına almak istediğinden dolayı hasta karyolası iade fiyatları düşüktür.

Fiyatları etkileyen sebepler nelerdir

Nakliye maliyeti: 2 kişi gelir kurulum için 50 şer tl den 100 tl 50 tl mazot 50 tl araba hakkı = toplam 200 tl eder. İadede de 200 tl maliyet toplam 400 tl dir.

Şilte maliyeti : ucuz model sıfır şilte 200 tl, Sıfır sıvı geçirmez kullanışlı iyi şilte 400 tl maliyeti vardır. İkinci el şilte isterseniz ikinci el hasta karyolasının kendi şiltesi varsa ücretsiz veriyoruz.

Hasta karyolası satın almak istiyorum, yatağı aldıktan sonra da yedek parça ve servis hizmetini sorunsuz almak istiyorum derseniz kesinlikle spot yatak firmasından hizmet almalısınız.

Bazı firmalar ve komisyoncu dolandırıcılar vardır. Yatağı satana kadar 40 takla atar 10 yıl garanti yedek parça vs yalanlar inanılmazdır. Tutarsız konuşmalara sakın kanmayınız siz ve hastanız rahat etsin. 2650 tl lik hasta karyolasını 2000 tl ye almaya kalkarsanız ikinci el şilte gelir, garanti var derler işiniz düştüğün de işiniz görülmez sorunlar çıkartırlar ve asla servis veya garanti kapsamından yararlanamazsınız. Hastanın rahatlığı için servis çağırdığınız da hasta beklemez. 3 motorlu hasta karyolası 100 – 200 tl karla bu iş yapılmaz yapanda varsa kesinlikle dolandırıcıdır.

One thought on “üç motorlu hasta karyolası 2650 modeli

  • admin

    üç motorlu hasta karyolası satıldı.

    Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir