Üç motorlu hasta karyolası (hastane tipi)

Üç motorlu hasta karyolası sıfır ve ikinci el satışımız vardır. Resimlerden ürünün çalışma şeklini görebilir ve genel özelliklerini yazımızın devamında okuyabilirsiniz. Üç motorlu hasta karyolası nakliye kurulum firmamıza aittir. Sıfır ürünler iki yıl ikinci el ürünler bir yıl garanti kapsamındadır. Hasta karyolası ile işiniz bittiğinde iade etme imkanı vardır. İadelerde hasta karyolasına göre belirli ücret alarak maliyeti düşürmüş olursunuz.

Üç motorlu hasta karyolası özellikleri

 • Piston motorludur (3 motorlu) 130 kğ taşıma kapasitesi vardır.
 • 1 ve 2. motor sırt ve ayak kısmını kaldırıp indirir.
 • Hasta karyolasına verdiğimiz şilte lazer kesim şiltedir. Lazer kesim şilte de hava kanalları olup hasta yatağının şeklini alabilmektedir. Ayrıca sıvı geçirmez fermuarlı kılıfı sayesinde makine de kolayca yıkana bilmektedir. Kılıfsız şilteleri tavsiye etmiyoruz. Kirlendiğinde temizleme şansınız yoktur.
 • 3. motor asansör özelliğini devreye koyar. Asansör özelliği hasta karyolasının 1 metre civarı komple yukarı aşağı kalkmasıdır. Bu özelliği daha iyi anlamak için resimleri inceleyebilirsiniz.
 • Serviste ful set olarak evinize gelir. Set içeriği: hasta karyolası, şilte, sıvı geçirmez çarşaf (alez), serum askısı, yan korkuluk ve başlıklar set olarak eksiksiz olarak kurulumu yapılır.

Üç motorlu hasta karyolasının temizliği

Tüm hasta karyolaları 4 aşamalı temizlik yapılır. 1. aşama: Kaba temizliktir. Kaba temizlikte ağır kiler yüzeysel olarak alınır. 2. aşama: Bu aşamada tüm parçalar tek tek sökülür. Sökülen parçalar çamaşır suyu, bulaşık deterjanı çıkmayan kirler de CİF ile çıkartılır. ikinci aşamada detaylı temizlik yapılır. Temizlik yaparken de bozulan parça veya kaynağı kopan bir parça gibi mekaniksel sorunlar gözden geçirilir. Değişmesi gereken parçalar yeni ile değiştirilir. 3. aşama: detaylı temizlikten sonra kurulama işlemi yapılır. son aşamada da özel olarak aldığımız dezenfektan sıkılır. Karyolanın montajı yapıldıktan sonrada jelatin ile sarılmaktadır.

Üç motorlu hasta karyolasının ölçüleri

İç ölçüleri : En 90cm x Boy 190 cm
Dış ölçüleri : En 100cm x Boy 200 cm
Yükseklik Asansör En Alçak Hali (yataksız) : 40 cm
Yükseklik En Alçak Hali (yataklı) : 52 cm

Asansör Yükselmiş Hali Yataklı : 95 cm
Asansör Yükselmiş Hali (Yataksız) : 83

2 thoughts on “Üç motorlu hasta karyolası (hastane tipi)

 • 17 Şubat 2021 tarihinde, saat 21:25
  Permalink

  3 motorlu hasta karyolasina ihtiyqcim var.Istanbul Anadoku yakasi.

  Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir