GENEL

Witra pozisyon veren havalı yatak (Ultra pozisyon 45 derece)

Witra pozisyon veren havalı yatak günde 10 saatten fazla yatış pozisyonunda olan kişilerin kesinlikle ”boru tipi, ventilasyonlu ve 12 cm yüksek hücreli” bir havalı yatak kullanmalıdır. Ultra pozisyon veren havalı yatak ise kişiyi sağa ve sola çevirerek, yara oluşumunu önler. Türkiye’de bulunan özel bir havalı yatak modelidir.

Witra pozisyon veren havalı yatakÖzellikleri

45° derece acı vermesi
Kaldırma kapasite 150 kg
Ventilasyon özelliği
Boru sistemi 2 katmandan oluşması
Üst platformda koruma boruları
Sağ veya sola ayrı ayrı pozisyon verilme ayarları yapılabilmesi
Yatağın tüm boru sistemleri hava sirkülasyonunu sağlamaktadır. 24 saat boyunca motora sürekli bağlı kalarak, pozisyonlandırmayı otomatik olarak yapar. Denge  ve koruma boruları sayesinde kişinin düşmesi engellenir. İstenilen zaman pozisyon ayarı kapatılıp, düz bir havalı yatak olarak da kullanılabilmektedir. İstenilen derecede, istenilen yönde ve istenilen zaman dilimi boyunca pozisyonlandırma ayarlanabilmektedir. Bu özellik diğer pozisyon veren havalı yataklardan ayıran özelliğidir. Yatağın hava sirkülasyon borularında sertleştirilmiş dayanıklı plastik kullanılmaktadır.
İç Sistem: Ultra pozisyon veren havalı yatağın iç sistemi; A+B+C şeklindedir. ABC sisteme sahip üç katlı ultra pozisyon veren havalı yatak boruları, sürekli hava sirkülasyonu sağlamaktadır. Yatakta bulunan borulardan 3/2’si sürekli olarak hava ile şişer. Boruların şişip inmesi ile kan hücreleri aktifleşir ve hücre ölümleri gerçekleşmez.
Ventilasyon (HAVALANDIRMA) Özelliği: Üründe bulunan mikro gözenekler sayesinde hava enjeksiyonu gerçekleşir. Havalandırma özelliği bulunmayan bir havalı yatak, sıkıntıların oluşumunu önlemez.
12cm Hücre: Ürün 12 cm yüksekliğindedir. Ara borular yardımı ile 16 cm’ye kadar yükselebilmektedir. Aynı zamanda iki adet denge borusu sayesinde karyolanın üzerinden düşmez.
Havalı Yatağın Motoru: Havalı yatağın motoru sessiz çalışmaktadır. Sertlik yumuşaklık ve min-max basınç ayarı yapılabilmektedir. Pozisyon açma ve kapama düğmesi bulunmaktadır. Motor otomatik olarak 8-12 dakikada bir hava sirkülasyonu sağlamakta, sağa ve sola pozisyon değiştirmektedir.
Motor Gücü: 220-230V/ HZ
Güç Tüketimi: 7 W
CPR (ACİL BOŞALTMA SİSTEMİ): CPR sistemi ile hızlı hava tahliye fonksiyonu bulunmaktadır. Acil durumlarda ürün sigorta attırarak, kişileri korur.
Cover Çarşafı: Ürün su geçirmeyen, silinebilir ve yıkanabilir cover kumaştan üretilmiştir. Boruların üzerinde cover bir çarşaf bulunmaktadır. Bu çarşaf boruların (idrar vb) zarar görmesini önler. Temizliği kolaydır.
ULTRA POZİSYON VEREN HAVALI YATAĞI DİĞERLERİNDEN AYIRAN ÖZELLİK NEDİR?
Ultra pozisyon veren havalı yatak, Türkiye’de ilk defa kullanılan en fonksiyonel ve en kapasiteli havalı yatak modelidir. Ultra pozisyon veren havalı yatakta, istenilen derecede, istenilen yönde ve istenilen zaman dilliminde pozisyonlandırma yapabilme özelliği bulunmaktadır. Bu özellik sayesinde kişinin ihtiyacına yönelik ayar yapılabilmektedir. 3 katmanlı olan bu sistem sayesinde, kişilerin sorunlu dönemlerinde en konforlu şekilde geçirmektedir.

Witra pozisyon veren havalı yatağı nasıl satarım veya alırım

Witra pozisyon veren havalı yatak ilanı vermek için sayfanın altındaki yorum kısmına yatağın bilgilerini ve iletişim numaranızı girebilirsiniz. Bilgileri girdikten sonra ürününüzü satın almak isteyenler sizleri arayacaktır. Ürün satın almak içinde sayfanın altında ilan varsa iletişimden bilgi alabilirsiniz.

One thought on “Witra pozisyon veren havalı yatak (Ultra pozisyon 45 derece)

  • Aylin hanım 0530 317 58 56

    Witra pozisyon veren havalı yatak 45 derece sağa sola pozisyon veriyor. A+B+C sistemli havalı yatak 4-5 gün kullanıldı sıfırdan farksızdır. Güncel sıfır fiyatları 11500 – 15000 TL arası değişmektedir. ihtiyaç kalmadığı için ikinci el olarak satılıktır. Havalı yatak beşiktaş arnavutköydedir. Bilgi için iletişim numaram 0530 317 58 56 Aylin hanım.

Yorumlar kapatıldı.